Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Onslows
27. februārī 11:35
Slimības lapu sagribējās?
Rudite Barda
27. februārī 11:37
Vienkarsi “skaisti”! Driz saksim ka krievija, kad stulbie turienes arsti ta vieta, lai veiktu analizes, aizmuka no pacienta, iesledzas istaba un turpmakas sarunas notika caur aizslegtam durvim? Vai nav laiks to suuda fiņķeli patriekt ar sudainu mietu?
Jelena A
27. februārī 11:38
te nu tev bija īpaša Latvijas gatavība koronovīrusam!
Onslows
27. februārī 11:40
Toties avārijās iet bojā daudz vairāk cilvēku, diez kāpēc vēl braucam ar auto? Un Maximā ieppirkties ir bīstamāk kā lekt ar izpletni, jo ar iet bojā vairāk. Bet maximas pilnas???????
Skaistslaiks
27. februārī 11:55
Totāla bezatbildība no LIC puses kā arī no pacienta. Lasot par pacienta ceļošanu apkārt tā vien izskatās, ka šis meklē iespēju kā saslimt Itālija, ķīnieši, un es atvainojos kur ir prāts pēc tam doties pašam uz slimnīcu, ģimenes ārstu ,pēc tam nesagaidot analīžu rezultātus mēģināt atkal tikt ārā no slimnīcas. Tak tas ir 100 x jau publicēts un teikts, ja ir aizdomas, simptomi ir jāzvana dispečeram un tiks atsūtīta medicīnas brigāde, bet šeit džeks vazājas apkārt pats, šausminas par ārstu nolaidību ( kam es pilnībā arī piekrītu), bet pats nejūt, ka varbūt ar savu darbību varētu būt inficējis 10-mitiem cilvēku. Par visu, kas rakstā minēts par LIC kompetenci vispār neizteikšos, šausmas. Sākot ar cirvi, kas pirmais pacēla klausuli un neinformēja pacientu, ka ir jāizsauc speciāla brigāde, kas viņu nogādātu vietā kur veiktu analīzes, un tikai pēc negatīva rezultāta viņu varētu izrakstīt. Kaut kāds marazms no medicīnas personāla puses un arī no pašu cilvēku puses.
Lilje Tento
27. februārī 12:17
Nu pēc ši gadījuma to centru vispār ir jāslēdz vai arī pilnīgi jānomaina darbinieki. Tas ir krimināls!!!! Bet iesaku visiem, kas griežas šajā centrā ( un arī citos) pēc palīdzības burtiski kliegt un draudēt, varbūt tas viņi sāks kustināt savas resnās pakaļas! Ir jāpieprasa, bet nevis jālūdz!
inga Lapena
27. februārī 12:27
Nu un tas ir normāli? Tā vietā lai izmeklētu, darbinieki paši slēpjas un slimnieku nelaiž iekšā! Nu kur vēl tas redzēts? Stulbā valsts!
nemesis
27. februārī 12:44
C'mon, Latvijai ir ierobežots skaits testu, lai veiktu šādas analīzes, tāpēc arī, ja visi hipohondriķi gribēs pārbaudīties, nebūs vairs neviena, kad kāds pa īstam saslims. Būtu labāk sapotējies pret ērču encefalītu, no kura katru gadu Latvijā mirst cilvēki...
Evija Rundāne
27. februārī 12:44
Pavisam vienkārša rīcība šajā situācijā - Renāram analīzes veikt uzreiz un iesaistītos cilvēkus, kas uzdodas par “ārstiem” atlaist uz vietas. Tiem, kas ienīst savus vecākus varbūt vienalga par šo vīrusu, bet mums normālajiem cilvēkiem rūp ģimenes locekļu veselība, ja kāds tīši veicina vīrusa izplatību, tad ir pelnījis attiecīgu sodu.
nemesis
27. februārī 12:46
Evija Rundāne, vai savus vecākus esi jau sapotējusi pret gripu un ērču encefalītu, no kā katru gadu Latvijā reāli mirst cilvēki un tieši vecie cilvēki? U
nemesis
27. februārī 12:49
No histērijas izraisītā stresa var piemesties daudz briesmīgākas un nāvējošākas slimības. Bet pietiktu, ja cilvēki beidzot iemācītos vismaz pēc tualetes izmantošanas nomazgāt rokas...
Rihards Lapins
27. februārī 12:53
Nu jā viss pie mums kārtībā vimpele😁visu ir nokārtojusi .Ar savu medicīnisko izglītību 😁. Cilvēks bez atbilstošās izglītības vispār nevarētu tādā darbā strādāt. Cilvēks bez atiecīgās izglītības, vaitad var normāli strādāt? Ja vajadzēja tikai seju varēja tak skaistāku atrast😁😁😁Un tos kas viņu iebīdija vajadzētu uzņemties atbildību.
Marks Līventāls
27. februārī 13:09
Nu tā Renārs muld,... Itālija, ķīnieši, a mosh arī ar irāņiem ir sadzerts korejā? Un beigās no slimības ne vēsts. Vairāk izskatās pēc troļļa.
Agris Aboltins
27. februārī 13:26
Onslow, Tu gan esi švauksts, kāda slimības lapa uzņēmējam?! Jo redz, vienīgā izstāde, starptautiskā, tai laikā bija apavu izstāde Milānā. Es trijiem veikaliem pēc tam jaucu to izstādi nost. Vai tad LV uzņēmējam dod kaut kādu slimības lapu...
Kathy Ricks
27. februārī 16:00
Man maksāja vairāk nekā 95 USD stundā, strādājot no mājām ar 2 bērniem mājās. Es nekad nedomāju, ka varēšu to izdarīt, bet mans labākais draugs mēnesī nopelna vairāk nekā USD 20 000 un to izdarīja, un pārliecināja mani pamēģināt. Ar to potenciāls ir bezgalīgs. Lūk, kko es darīju, sīkāku informāciju skatiet šajā vietnē. ..............>>>>>>>>>> w­w­­w.C­­a­s­h­­F­l­o­­w­77.C­­o­m

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi