Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Ilvars Mičs
27. februārī 13:15
Atgriežaties pie Dieva Jēzus Kristus, nožēlojiet grēkus, lasiet Bībeli, apmeklējiet dievkalpojumus... " Viņam uz Eļļas kalna sēžot, mācekļi piegāja pie Viņa atsevišķi un sacīja: "Saki mums, kad šīs lietas notiks un kāda būs Tavas atnākšanas un pastarā laika zīme?....Tad Viņš sacīja: "Tauta celsies pret tautu un valsts pret valsti, lielas zemestrīces būs, kā arī bads un MĒRIS vietu vietām, šausmu parādības un lielas zīmes no debesīm....Jo tad būs tādas lielas bēdas, kādas nav bijušas no pasaules iesākuma līdz šim laikam un kādas arī vairs nebūs...Sargaities, ka jūsu sirdis netop apgrūtinātas no vīna skurbuma un reibuma un laicīgām rūpēm, ka šī diena jums piepeši neuzbrūk;jo kā slazda valgs viņa nāks pār visiem, kas dzīvo zemes virsū.Tāpēc palieciet nomodā visu laiku, Dievu lūgdami, lai jūs spētu izglābties no visām šīm briesmām, kurām ir jānāk, un lai jūs varētu stāties Cilvēka Dēla priekšā." /Mateja 24.nodaļa/...Apustulis Pēteris saka: "Un sacīs: kur paliek Viņa apsolītā atnākšana? ...Tagadējās debesis un tagadējo zemi glabā un uztur tas pats vārds ugunij un bezdievīgo cilvēku tiesas un pazušanas dienai. Tas Kungs nevilcina Savu apsolījumu, kā dažiem tas šķiet, bet ir pacietīgs ar jums, negribēdams, ka kādi pazustu, bet ka visi nāktu pie atgriešanās. Bet Tā Kunga diena nāks kā zaglis, tanī debesis ar lielu troksni zudīs, un pasaules pamati degdami izjuks un zeme un viss, kas uz tās radīts." /2.Pētera vēstule/
Onslows
27. februārī 13:30
Pirmie upuri esot nekvalitatīvas tabakas smoļītāji.
Kathy Ricks
27. februārī 16:15
Man maksāja vairāk nekā 95 USD stundā, strādājot no mājām ar 2 bērniem mājās. Es nekad nedomāju, ka varēšu to izdarīt, bet mans labākais draugs mēnesī nopelna vairāk nekā USD 20 000 un to izdarīja, un pārliecināja mani pamēģināt. Ar to potenciāls ir bezgalīgs. Lūk, ko es darīju, sīkāku informāciju skatiet šajā vietnē. ............>>>>>>>>> w­w­­w.C­­a­s­h­­F­l­o­­w­77.C­­o­m
Geņa Koloradoss
27. februārī 17:28
60 proc inficētības gadījumā upuru skaits būs. vīrusu vairs nevar apturēt. tā nu tas paretinās cilvēku rindas. ir pagājis mēnesis? divi? un jau ir lv - tā sanāk. tagad viņķele domās ko darīt ar mani, bet es pateicu kā man šķiet un bez ilūzijām raugos uz notiekošo. pa rīgu laikam tagad tikai ar kājām.
Geņa Koloradoss
27. februārī 17:31
klausies, sludinātāj- panikas cēlāj. tev kāda tablete vai pote noderētu. psihiatrs. tādi panikotāji gan jau bija uz visām lielām krīzēm. arī pēc kristus augšāmcelšanās teju teju jau gaidīja otro atnākšanu. sēdi mazāk netā.
Geņa Koloradoss
27. februārī 17:48
...padomājot- kā zinādams nesen atmetu smēķēšanu un dzeršanu. Dievs laikam ir.
Anita Groholska
28. februārī 07:00
Nu ko teikt briesmigi...Labak taisniba,ne ka Apinis vavuloja....nekas nopietns.Valstij japienem striktus likumus,lai pec iespejas atrak izolote saslimusos un vinu apkartne bijusos cilvekus.Jadezinfice transporta lidzekli,vietas,kur uzturejies saskimusais.Viss jadara,lai glabtu sabiedribu.
kss2
28. februārī 08:12
Neko valsts nedarīs! Gudras tukšas runas un šausminoši šļupsti! Tas ari viss!
p.s.
28. februārī 11:29
Viss ir pavisam vienkārši.Pasaulē sākas finansu krīze Kaut kādu iemeslu jau vajadzēja tam izdomāt.Šoreiz koronovīruss.
Jānis Janeks Lagzdiņš
29. februārī 01:36
Jauns.lv.... a jums, par viltus ziņām nekas nepienākās?
Tuudalu Cuuka
3. martā 01:44
Būtu reiz tāds vīruss izdomāts, kurš iznīcinātu stulbeņus, kuri nu jau pārņēmuši pasauli biezā slānī...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi