Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
25. februārī 13:02
Ko darīt ? Vienkārši,pastaļiem pasēdēt mēnesi mājās un nekur nebizot. Taču tas ir bezcerīgi , sāks rosīties tikai tad " kogda žarenij petuh v žopy kļunet"
Lietussargs
25. februārī 13:29
Mums ir tā, ka Rīga ir ūdensgalva un strādājošie ik dienas pārvietojas no Rīgas un atpakaļ ar sabiedrisko transportu. Kā lai es zinu, vai vilcienā kāds Itālijas slēpotājs nesēž? Viņš jau var būt slims, tikai vēl nejūt simptomus, bet citus inficē. Vārdu sakot, jāpaļaujas tikai uz imunitāti- paveiksies vai nē.
Ilvars Mičs
25. februārī 13:34
Jēzus sacīja: "Tauta celsies pret tautu un valsts pret valsti, lielas zemestrīces būs, kā arī bads un mēris vietu vietām, šausmu parādības un lielas zīmes no debesīm. " /Lūkas ev.21:11/ Bībeles pravietojumi piepildās mūsu acu priekšā - slimības, zemetrīču intensitāte, Krievijas uzbrukums Izraēlai (Ecechiēla 38.nod.), Damaskas iznīcināšana (Jesaja 17:1) - Turcijas un Krievijas armijas jau ir šajā teritorijā. Koronavīrus var sagatavot esošos cilvēkus tam, kas notiks drīzumā un, proti, ka "Es redzēju zvēru, izkāpjam no zemes...Tam bija dotas spējas iedot dzīvības garu zvēra tēlam, lai zvēra tēls varētu runāt un panāktu to, ka visi, kas nepielūgtu zvēra tēlu, tiktu nokauti. Un viņš dara, ka visi, lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi, uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres, lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes - zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa. " /Atklāsmes gr.13.nod./ Koronavīrus un citas epidēmijas, iespējams, mazinās esošās naudas zīmes, aizstājot tās ar virtuālām - bezskaidras naudas apmaiņu (šis vīruss noturās uz naudas zīmēm kādu laiku). Koronavīrusa pasaules atrisinājums - vispasaules vakcīna, bet vispasaules vakcīna - ar uzspiesto zīmi, par ko pravietots Bībelē jau sen. Atgriežaties pie Dieva Jēzus kristus!
Onslows
25. februārī 13:47
Jādzer šnebis, un jābeidz pīpot! Kapēc neviens to neuzsver, ka mirst tikai tie, kas nosmoļijuši savas plaušas, kā arī vēža slimnieki!
Salvis Dišlers
25. februārī 13:48
Kurš apmaksās 14 dienas darba nespējas lapu, lai varetu palikt mājās un novērot veselību?!
kss2
25. februārī 14:31
Nebūtu šitie atkritumu zelētāji,tad nekas arī nebūtu!
Svētais Naivums
25. februārī 14:59
> Dzintars Lielais Šodien 13:02 Vot tavējs, patiesi varētu sēdēt mājās, galvenais internetu atslēdz, jo tā ''zaraza" tīklā izplatās un tādi plānprātiņi kā tu ir pilnīgi neimūni pret virusa iedarbību. Jo vairāk un lielākas glupības internetā drukā, jo lielākas iespējas inficēties. Un vispār pret infekciju slimībām nenoturīgāki ir tie, kas ar galvu slimi, jo domāt nespēj. Ja cilvēks ir saprātīgs Homo Sapiens viņš panikā nekrīt.
Dzintars Lielais
25. februārī 17:10
Svētais Naivums ibn pastala: nu kur rodas šitādi nacistu atkritumi,tu laikam ar prieku noraudzītos nacistu "daktera" Mengeles eksperimentos. Tāds morālais kroplis ir tikai Latvijā viens,svētais nacists.....
Svētais Naivums
25. februārī 17:43
> Dzintars Lielais Šodien 17:10 Jā,Jā to vēl tikai vajadzēja,lai pierādītu, ka esi pilnīgs un neaptēsts kremlins. Kā gan savādāk, es neesmu Mengeles upuris, es esmu viņa asistents un pašlaik nodarbojmies ar jaunu vērmahta kareivju radīšanu. Varbūt ej ārstējies, tavējam smadzeņu nav vairāk( varbūt pat mazāk), kā Diršleram, Salvim. Semīram Diršleram.
Beerdrinkers Von Kowelenz
25. februārī 18:43
Dzintar Lielais, tu tak esi vienas utainas kremļa kuces vanckars.
Stalkers Stalkers
25. februārī 18:49
Parastā gripa. Vārguļi un šņabi nedzerošie mirst kā mušas:)
Aiva Atte
25. februārī 19:07
Un tas ir viss ko tautiešiem var paziņot par šo vīrusi.Būtu jābūt info poliklīnikās,sabiedriskas vietās lai ir info.
Dzintars Lielais
25. februārī 20:35
Beerdrinkers Von Kowelenz: tev "daktera" Mengeles eksperimenta atliekai vien atlicis ,kopā svēto kerzoviku,tik vien kā sagaidīt vienu krievu kerzoviku mūlī.....
Geņa Koloradoss
25. februārī 21:09
Hehe. Erceņģelis Hrenpizdionists uzradies. Tātad Apokalipse vairs nav aiz kalniem.
Jelena A
25. februārī 22:29
es gribētu zināt, kāpēc koronavīrus tiek uzskatīts par tik bīstamu un kāpēc ir jātur piespiedu kārtā tūkstošiem cilvēkus karantīnā? Koronavīruss ir tā pati saaukstēšanās vai gripa. Labi, nav zāļu, bet pret gripu arī zāļu nav, tikai simptomus mazinošas zāles. Tad kāpēc, uzsākoties gripas ikgadējiem uzliesmojumiem, neviens neizolē iedzīvotājus? Kāds var atbildēt uz šo jautājumu? No gripas mirst daudz vairāk cilvēku visapkārt. Kāpēc ievieš tādas šausmas pret koronavīrusu? Ar ko viņš ir tik īpašs un ar ko bīstamāks par to pašu gripu, no kuras būtībā arī noteiktām cilvēku kategorijām ir jābaidās?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi