Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Dzintra Bērziņa(Vilne)
13. februārī 20:09
Cien.Radzēviča kungs! Vai varētu dot skaidrojumu Latvijas iedzīvotājiem - kāpēc nevienā aptiekā nav nopērkamas vienreizējās medicīniskās maskas? Tātad - esam gatavi epidēmijai???
Stalkers Stalkers
13. februārī 20:11
Apmēram, kā Ulmanis bija gatavs sarkanajai invāzijai? Atplestām rokām?:)
anda berzina
13. februārī 20:22
Jurijs Perevoščikovs: Veikt koronavīrusa pārbaudes uz valsts robežām nav vērts!^^^^^^^^^^^^^^ izcila rozentale ari dziedaja citu dziesmu ,viniem pasiem neriebjas tie murgi un meli ko stasta ,tas robezas sen vajadzeja slegt ,visus kiniesus ar visu kiniesu vestniecibu ara no Latvijas ,pietiekosi ir melojis tas kiniesu vestnieks,kadel citiem jacies kaut kadu cusku ,zurku rijeju del,mediciniskas maskas gan jau zurku edaji ir izpirkusi ,jo Lietuva ari nav iespejams nopirkt.Kur skatas veselibas ministre vinkele ,atlaist no darba par neko nedarisanu ,nauda nak ka pa reni varu neko nedarit,nu un kas kad puse nomirs no to zurku,cusku vazanku del.Ara no Latvijas kiniesus.Pietiks visiem but HUMANIEM.
Onslows
13. februārī 20:25
kā gatavi? Virusus uz Briseli nosūtija?
Gunārs Ušča
13. februārī 20:26
Man bērnībā vectēvs teica, ka lielība naudu nemaksā. Ieteiktu pie tā arī turēties. Jo mūs katru gadu pat ziema pārsteidz nesagatavotus. Vadošajiem ieteiktu klusi lūgties, lai neviens nesaslimtu.
Dāgs Tumšups
13. februārī 21:10
Ko var pļūtīt vai, no mušas snuķveidīgo taisīt! Latvijā nav un nebūs kitajozu vīrusa. Ja nu tomēr, tad jāsapērk nenormālos kvantumos Corona Extra aliņš...
Dzintars Lielais
13. februārī 21:11
Nekam viņi gatavi nav un nekad nebūs tukša diršana. Kā parasti notiek ,esam gatavi ziemai,uzsnieg sniegs un sākas pizdohen...
Ādolfs Nāks
13. februārī 22:09
Katram jādomā par sevi laikus. Mājās jābūt 10+ kg rīsu, griķu, makaronu, zivju, gaļas konservu krājumam, pilnas kannas ar degvielu, skaidrai naudai cik vien var, dzeramajam ūdenim cik vien var sanest, 2 kastēm degvīna, jo vīruss organismā virs 1 promiles nedzīvo utt. Karantīnas laikā viss būs ciet. Singapūrā veikali jau ir izpirkti.
Aivars Kalniņš(JIMMY)
14. februārī 00:06
Par maskām runājot arī es veselības centra 4 rajonā jautāju aptiekā ,atbildēja-izpirktas. Blakus aptieka teica ka vakarā pievedums,bet jāiegādājas viss iepakojums 50 GB. Jūs te visi tieministri draudzējaties ar galvu un domājat arī par trūcīgo slāni. Kur ir informācija kā jārīkojas epidēmijas gadījumā?. Esam gatavi ,-to tik sakat. Neviens īsti nezin kā rīkoties. Nu labi tad vismaz reklamējiet lai cilvēki iet uz depo pēc maskām kur var pa 1 GB.nopirkt pa centiem
Laila S.
14. februārī 00:12
Kas jauns Covid-19 nav vīrusa nosaukums. Vīrusa nosaukums ir SARS-CoV-2, Covid-19 is vīrusa izraisītās slimības nosaukums. Tas ir tāpat kā nezināt atšķirību starp HIV (Vīrusu) un AIDS (slimību, ko izraisa vīruss). https://www.sciencemag.org/news/2020/02/bit-chaotic-christening-new-coronavirus-and-its-disease-name-create-confusion
Ingvars Beseris
14. februārī 05:48
Vienīgais par ko jūs esat gatavi ir viens otru meginat izest dome un bidit savas lietas
Svētais Naivums
14. februārī 07:26
> Dzintra Bērziņa(Vilne)Vakar 20:09 Aivars Kalniņš(JIMMY)Šodien 00:06 Daži naivi cilvēki laikam domā maskas viņus paglābs no masveida epidēmijas? Nu nedod tāda maska neko un vispār kā ārsti saka maska ir jāvalkā slimajiem, lai citus poasargātu nevis veselajiem.Ir pilnīgi pareizi, ka tiek pārdoti uzreiz 50 gigabaiti masku. Daži laikam iedomājas nopirkšu vienu( vai divas ) uzāķēšu uz ausīm un staigāšu? Tās maskas vispār ir pastāvīgi jāmaina, jāmazgā, jadezinficē.Turklāt izlietotās nedrīkst izmest vienkārši miskastē, viņas ir jāsavāc un jāiznīcina. Dzirdēju, ka esot jāmaina aptuveni ik pēc stundas, jo pēc šāda laika aizsagspēja maskai mazinoties par 90%. Tātad jautāju, kāda jēga no tām maskām? Papildus peļņa "nabadzīgajām" aptiekām? Nu ja kādam vēlme sponsorēt aptiekas, uz priekšu.
Aivars Kalniņš(JIMMY)
14. februārī 08:01
Nu tad pārdodiet vismaz pa desmit. Un trūcīgajiem pa velti. Redzēju Krievijā visur ir informācija kā rīkoties epidēmijas gadījumā ,kur griezties,kādi simptomi u.t.t. Izvietotas publiskās vietās. Ne jau kautkur internetā. Visi saprot ka Lv dzīves līmenis ir tāds kāds ir un liels trūcīgo slānis kam nav pieejams internets jo lieto podziņu telefonu. Tas slānis arī būs galvenie pārnēsātāji. Par tiem jāuztraucas.Ir informācijas trūkums. Varbūt lai visi zvana ātrajiem?
Svētais Naivums
14. februārī 08:07
> Aivars Kalniņš(JIMMY) Šodien 08:01Iespeja, ka Latvijas ""vidusmēra trūcīgais"( ar podziņtelefonu un bez interneta) varētu inficēties ar kroņa vīrusu ir pilnīga "0". Daudz lielāka iespēja tādam ir saslimt ar parasto gripu, vai kādu citu dranķi un nomirt. Necel paniku, Kalniņ!
Svētais Naivums
14. februārī 08:35
> Aivars Kalniņš(JIMMY) Šodien 08:01Starp citu, Kalniņ Būsim konsekventi līdz galam. Ir zināms, ka dzīvnieki un putni arī ir infekcijas pāvietotāji, tātad maskas vajag visiem sunīšiem, kaķīšiem, papagaiļiem un kanārijputniņiem. Kāmīšiem žurciņam un jūrascūciņam obligāti. Par bruņurupučiem nezinu tiem varbūt nevajag. Kaijām, vārnām un baložiem dalīsim bez maksas, jo tie ir pielīdzināmi trūcigajiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi