Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Aiva Atte
11. februārī 07:27
Pastāstiet kas notiek ar tiem kas ir saslimuši,izārstĕjas vai...
Marika
11. februārī 07:29
Kaut biju solījusi vairs te nekomentēt, šī ārkārtas situācija neļauj klusēt. Ķīnā, tajā guberņā ir pusslepena ķīm. laboratorija, kas strādāja ar bakterioloģisko ieroču izstrādi. (zemāk links, piedodiet, bet krieviski)=== Pati šodien piedzīvoju šoku: bijām caurbaucot nelielā pilsētiņā ASV, kur ieturējām pusdienas manā mīļākajā china food restorānā. Tas bija gandrīz tukšs... 10-tā daļa no parastā ēdāju daudzuma. Pajautāju kasierei, viņa apstiprināja, ka mērķtiecīgā panika ietekmējusi apmeklētāju skaitu. Un tas ir USA vidienē, kur nav neviena, kas būtu atgriezies no Ķīnas. Viss, kas attāli atgādina Ķīnu, rada cilvēkos paniku. Nu jau arī par pasta sūtījumiem no Aliexpress panika sākas. Vīrusam vajag dzīvu organismu izdzīvošanai, bez tā tas iet bojā max 48 st. laikā. Vienkārši nomazgājiet, ja kaut ko pasūtat. Mīļie cilvēki !!! ir bijuši daudz lielāki vīrusu infekciju izraisīti nāves gad. skaitliskie cipari. Man domāt, ka šī ir mākslīgi izraisīta panika, med. iekārtu un aprīkojuma izplatītāju nelietīgs gājiens, jo jau tagad personīgo aizsardzības līdzekļu it kā trūkstot visā pasaulē. https://rovego.livejournal.com/9397166.html?utm_source=fbsharing&utm_medium=social&fbclid=IwAR11lyu5rgltn3dBRKMbEaGbee8UHsjh0sAFork9uOjFPJBrm_ZF-khlNM4
Svētais Naivums
11. februārī 07:33
Interesanti, kurš ir tas kurš izdomākja, ka 1000 mirušie ir milzīgs skaits attiecībā uz Ķīnu un pasauli kopumā? Turklāt jāņem vērā, ka visi mirušie ir ķīnieši vai āzijas izcelsmes cilvēki, lielāko tiesu cilvēki krietnā vecumā. Cik cilvēki katru dienu pasaulē mirst bez visādiem vīrusiem? Tie iir miljoni. Vai patiesi 1000 ir tik MILZĪGS SKAITLIS, vai atkal nevajadzīgas ažiotāžas kurināšana?
Marika
11. februārī 08:16
sorry, kas.jauns serveris ir tik lēns, ka koments neparādās pec "pievienot" nospiešanas, kā dēļ tiek nevajadzīgi duplicēts. Jūs tur internetu ar pajūgiem piegādājat?
Mareks Lielbardis
11. februārī 08:47
.. ja turpmàk Ķìnà, vai jebkur citur, katru dienu, mirs pa 1000 cilvèkiem vairàk, kaut pa 10 000 vairàk, pasaule, tik un tà, nenormàliem septińjùdźu zàbakiem, turpina pàrapdzìvoties. Tik padomàjiet!- pirms nieka 120 gadiem, 1900.gadà uz zemes bija pusotrs miljards.. un cik ir tagad? Un cik no mums jau pàrgàjuśi uz plastmasas un ķimikàliju èśanu, jo nav izvèles. Viss iet uz galu. Priekà!
Renārs Zeire
11. februārī 09:23
A kas tur šausmīgs un slikts ? Kas notiks , kad valstis sāks karot tikai dēļ pārtikas?? Tapēc padomājat , labāk kas ir labāk , pusei apmirt vai tomēr visiem izārstēties un nākotnē nogalināt . Jau 30 gadā sāksies pārtikas problēmas , kas notiks 40 un 50?? Laikam jau zin kas notiks , tapēc arī uzrodas šādas pašiztrādātas slimības .
anda berzina
11. februārī 12:05
Pirms komandas ierašanās WHO vadītājs Tedross Adanoms Gebrejesuss brīdināja, ka pasaulē ir daži "satraucoši gadījumi", kad šis vīruss apstiprināts cilvēkiem, kuri nav saistīti ar braucieniem uz Ķīnu.########### Tad kadel sis te WHO TEDROSS ADANOMS, nepienem lemumu un neaizliedz siem te kiniesiem vazaties pa visu pasauli ,bija rakstits kad infekcija paradoties 24 diena,tad nu parekiniet cik daudzi jau ir inficeti no siem vazankiem kiniesiem .Jeb sie kiniesi doma PEC MANIS KAUT VAI TUKSA PLANETA.
Salvis Dišlers
11. februārī 12:15
Marika, Jauns serveris nav lēns, bet pārmērīgi Cachets, tas saglabā lapas operatīvajā atmiņā gan uz servera gan brauzerī, lai ātrāk ielādetu lapas.... Bet Komentāri arī bieži vien parādās ar nobīdi.... iztukšojam Cache browserī, un pagaidām brīdi lai komentāri parādās...
Alex Da Silva
11. februārī 12:55
Vai vai vai.. vakar skaitijam katru dienu 326 reisi uz Kinu un neviena inficeta.. Kamer zhurkas nebeg no kuga , kugis nedrimst, bet , ka Pedini pie temas , ta peimas menstuacijas. Pasaule neviens nav saslimis no shi virusa, tikai Kinizeri...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi