Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
8. februārī 06:49
Nu tie jau amurikāņu nīkuļi,latviešu cilvēks ir pavisam citas raudzes....
Banderlogs
8. februārī 06:55
Pleskavas gejbataljona Dzintra zēķubiksēs,ko tu zini par latviešiem,padumijias vergu produkt.PSRS gulags sabruka,bet tā laika vertuhaji palika ar savu šaurpakaļisko domāšanu.
Geņa Koloradoss
8. februārī 11:07
Ak tu melīgā cūka! Uzlaidīšu starus unbūsi pizģec. Pa vadiem aizceļošu ble.
Sarmite Ubagovska ex Ozoliņa
8. februārī 11:13
Veikalu kasesaparāti arī izstaro. Man reizēm palicis slikti tieši to tuvumā. Iespējams tas atkarīgs no cilvēka veselības stāvokļa - jūtīguma.
Inga Černika-Zariņa
8. februārī 13:02
Par veģetatīvo distoniju laikam neko nav dzirdējuši. Tā var dot ne tādus vien simptomus. Un bailes būt pūli ir klasiska VD pazīme.
Vladimirs Rusanovs
8. februārī 13:29
Analfabētam-autoram: Sensivitāte -> Sensitivitāte
Cilvēks ar suni
8. februārī 13:39
Sarmitei ex Ozoliņai. Man reizēm palicis slikti tieši veikalu kases aparātu tuvumā. -----Tā mēdz būt, cilvēks parēķina cik jāmaksā par pārtiku un cik dienas līdz algai un viņam «metās slikti». Bet par to starojumu nav ko uztraukties, uz galvas jānēsā no plāna skārda izgatavota cepurīte kura ar tieva, lokana vadiņa palīdzību ir saistīta ar apavu zolei piestiprinātu zemējuma elektrodu. Šādā veidā galvas smadzenes un hipofīze, kas ir neliels (0,5 — 0,6 g) iekšējās sekrēcijas nepāra dziedzeris, starpsmadzeņu daļa, kura regulē visu pārējo iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību. Arī naktī, guļot, galvā ir plāna metāliska sieta cepurīte, kura atgādina jermolku un tā ar vara vadu ir savienota ar uz kreisās kājas potītes apliktu vara stīpu un iezemēta. Zemējumam izmantoju apkures radiatoru cauruli kurai rūpīgi notīrīta krāsa un pielodēta vara plāksne. Ērtībai, kad jāiet sevis pēc, zemējuma ķēdē pie potītes ir ieslēgts miniatūrs elektriskais štekeris, kuru atvienojot var brīvi pārvietoties. Sazemējums nodrošina dziļu un veselīgu miegu.
Cilvēks ar suni
8. februārī 13:42
Kļūdu labojums.Šādā veidā galvas smadzenes un hipofīze, kas ir neliels (0,5 — 0,6 g) iekšējās sekrēcijas nepāra dziedzeris, starpsmadzeņu daļa, kura regulē visu pārējo iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību tiek pasargātas no kaitīgā starojuma.
Tuudalu Cuuka
8. februārī 14:43
Ja tā Velma pirmām kārtām būtu provējusi tikt vaļā no sava smagi ielaistā alkoholisma, varbūt magnētiskie lauki šai vairs tik dikti neskādētu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi