Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Salvis Dišlers
4. februārī 22:54
6:49 pm Feb 4 Three approved manufacturers in Shanghai can produce 220,000 diagnostic kits of the novel #coronavirus daily, which can meet Shanghai's clinical demand and supply for other cities: Shanghai drug administration
Dzintra Bērziņa
4. februārī 23:31
Apstiprināt jau kaut vai stundas laikā....bet vai ir programma , kur ievietot infekcijas skartos un kā tos! izolēt un ārstēt???Gribas raudāt par praksi uz "papīra "un domāt par to,ka esam tālu!!!no reālā, kaut gan reālais ir jau te pat blakus!!!
Trekngailis
4. februārī 23:32
vīruss nepiemetīsies tiem, kas tic. lai baidās neticīgie, savu sodu gaidot!
Salvis Dišlers
4. februārī 23:58
Tie kas tic, tie sasniegs Mūžīgo Dzīvi! Un - Kā mēs zinām ka kāds Tic?! - Ja kāds regulāri lūdzas, ievēro disciplīnu, dara labus darbus un piemin svētos - par tādu cilvēku mēs zinām ka tas Tic. Tie kas Netic - tie nelūdzas, neievēro disciplīnu, nedara labus darbus - no tā mēs zinām ka cilvēks netic un nekad nesasniegs Mūžīgo Dzīvi.
Salvis Dišlers
5. februārī 00:02
Vai Aivo Davidsons Tic?! - mēs redzam - ka Davidsons Nelūdzas, nepieder nevienai reliģiskai organizācijai, ka viņš runā un domā ļaunas lietas par citiem - no tā mēs zinām ka Davidsons Netic un nesasniegs Ticīgas Dzīves Rezultatu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi