Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
23. janvārī 16:13
Krievu zinatnieki uzskata ka pie vainas būs Sikspārņi, jo zivis pa gaisu nenodod vīrusus! Bet Rietumniekiem tikai versijas!
Alex Da Silva
23. janvārī 16:59
Mulkibas, tas viss par chuskam. Visus virusus pasaule rada farmaceitu kompanijas. Vispirms rada virusu, pec tam zales pret vinu. Un uzreiz lielakaja tirgu pasaule Kina. Cik no virusiem, kas farmecentu kompanijam deva desmitiem miljardy Eiro radas Kina? 9 no 10. Un tikai Ebolas viruss paradijas Afrika no dabas un vel lidz shai dienai pret vinu nav zalu.
Aivars Kalniņš(JIMMY)
23. janvārī 17:16
Iespējams tas vīruss ir cilvēku palaists.Tikko ķīnieši Rīgā,lidostas parkā atklāja gēnu inženierijas laboratoriju. Arī pie mums var nejauši palaist kādu mutantu ko nevarēs izārstēt. Paši savā valstī jau baidās. Stāsta it kā ieguldot miljonus un darbavietas rada. Man vienalga ar tiem trim vai vairāk miljoniem .Gribu dzīvot mierīgi. Lai iegulda autobūvē un atver autorūpnīcu. Tad būs darbs daudziem.
Cilvēks ar suni
23. janvārī 18:49
Potences uzlabošanai ķīnieši dzer tikko kā nobendētas čūskas asinis un apēd vēl tās pulsējošo sirdi. Tad nu laikam čūsku dievi arī uzsūtīja šiem gardēžiem šo slimību. Diezgan pretīgi bija vērot dzīvas čūskas asiņu nolaišanu glāzē, ar tai sekojošu sirds izņemšanu un ādas novilkšanu. 95% čūskas praktiski tiek izmantota lietderīgi. Asinis izdzertas un sirds apēsta svaigā veidā, no ķemeņa tie gatavots ēdiens, āda tiek izmantota galantērijas izstrādājumiem, bet no galvas taisa Austrumu medicīnas ārstnieciskos spirta uzlējumus.
Renārs Zeire
23. janvārī 18:59
Visu mūžu bija čūskas un tagad pēkšņi slimība? Kapēc sāk likties , ka tas farmācijas roku darbs? 🤣
Ariel
24. janvārī 01:34
Nav ko pāroties ar pērtiķiem, sikspārņiem, čūskām!
Jānis Dreijer
25. janvārī 01:16
Nu tas ir elpceļu edidēmija. Tā ka būs vien pie vainas tā drausmīgā ražošana. PIe tam ka jau te cilvēks ar suni minēja tas tak līdzinās sektantu rituālam pēc mūsu izpratnes. Pie tam čūska bībele ir "sātans" kurš cilvēci aizveda pazušanā.
Agris Svarcs
25. janvārī 02:38
protams,zāļu biznesu pārvalda visīstākās čūskas...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi