Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Tviter Šmiter
2019. gada 5. decembrī 19:22
Naudas nav. Kariņš taču teica. Kas vēl nav skaidrs ?
Kasiog
2019. gada 5. decembrī 19:43
Mūsējiem- nav cilvēku , nav problēmul
Vecais
2019. gada 5. decembrī 19:51
E-vielas dara savu.
Edward
2019. gada 5. decembrī 20:46
Ta tikai Latvija iespejams no diagnoze kuras nebutu jamirst mirst 3 dala pacientu
Ilvars Mičs
2019. gada 5. decembrī 22:59
Insults ir vispārināts apzīmējums akūtiem smadzeņu asinsrites traucējumiem, kas izraisa perēkļainu smadzeņu bojājumu jeb smadzeņu šūnu bojāeju. Insults ir visbiežākais smadzeņu bojājuma iemesls, kas rada augstu letalitāti un invaliditāti. Insulta gadījumā aptuveni trešdaļa saslimušo mirst un aptuveni trešdaļa saslimušo kļūst invalīdi uz visu atlikušo mūžu. Tas, ka alkohols ietekmē cilvēka asinsriti un sirdi, redzams jau pēc pirmās degvīa glāzītes iedzeršanas - seja kļūst sārta, sirds pukst straujāk. Alkohola ietekmē sirds muskulis neapstājas - jau pēc pirmās glāzītes izdzeršanas sirds saraujas biežāk. Pat vienreizēja neliela alkohola deva var izraisīt sirdsdarības traucējumus. Alkohola ietekmē asins plātnītes (trombocīti) salīp, bet to salipšana paātrina asins sarecēšanu, kas, savukārt, veicina trombu veidošanos asinsvados un infarkta vai insulta attīstību.Par alkohola ietekmi uz smadzenēm F.Uglovs saka: „Dzerošajiem notiek eritrocītu, sarkano asins ķermenīšu, salipšana. Jo augstāka spirta koncentrācija, jo izteiktāks ir šī salipšana. Smadzenēs tas rada smagas izmaiņas: pašu mazāko kapilāru diametrs, kuri pievada asinis atsevišķām šūnām, ir gandrīz vienāds ar eritrocīta izmēru. Un, ja notikusi eritrocītu salipšana, tie nosprosto asinsvadu, tiek pārtraukta šūnas apgāde ar skābekli. Ja skābekļa nav 5 – 10 minūtes, šūna iet bojā. Reibuma stāvokli iedzēris cilvēks izjūt tad, kad sākas atsevišķu galvas smadzeņu šūnu atmiršana. Smadzeņu šūnu iznīcināšana ir neizbēgama, lietojot alkoholu pat nelielās devās.”
Ilvars Mičs
2019. gada 5. decembrī 23:04
1975.gadā Pasaules Veselības organizācija paziņoja, ka alkohols ir narkotika. Latvija šo narkotiku reklamē veikalu pirmajās rindās un obligāti REDZAMĀKAJOS plauktos un tad brīnās, kāpēc Latvijas jaunieši statistikā un pētījumos ieņem pirmās vietas piedzeršanas gadījumos Eiropā, bet liela daļas latviešu tautas nodzeras un ar alkohola izraisītām un padziļinātām slimībām pavairo un paildzina slimo rindu.
Ilvars Mičs
2019. gada 5. decembrī 23:10
Visuma Radītājs Kungs Jēzus Kristus mūžīgi nelietoja alkoholu un tāpēc visā Visumā, ko Viņš radīja, ir noteikta kārtība....Vai tad tev, kas sauc sevi par kristieti, nav kauns ieiet veikalā, kur alkohols ir pirmajā rindā un kur šai indei iet garām bērni, bāreņi...Cik ilgi Tu, mana Tēvuzeme, vēl būsi uz ceļiem alkohola biznesa priekšā...cik daudz vēl alkohols iznīcinās Tavus dēlus un Tavas meitas...?
Lilje Tento
2019. gada 5. decembrī 23:48
1.Pret insultu var jau laikus cīnīties dzerot asinis sķidrinošās tabletes dažādās stipruma pakāpēs.2. Ārzemēs ātrās palīdzības sistēmā pastāv krāsu kartes atkarībā ar kādu diagnozi tu esi atvests uz slimnīcu. Ja iedos zilo krāsu, tad sēdēsi pat 3 stundas, jo tas nav dzīvībai bīstami, be ja iedos sarkano, kas ir noteikti insultam, tad palīdzība tiks sniegta nekavējoši. Insultam ir loti svarīgas pirmās 3 stundas. Bet Latvijas varai nekad nav rūpējusi tauta, ne tās veselība. Un tas ir briesmīgi. Viņiem rūp tikai miljonāri, jo ja banka bankrotē, tad uzreiz var atrast mijardu. Sen jau bija laiks atlaist barotavas - slimnīcu valdes. Slimnīcai ir vajad
Lilje Tento
2019. gada 5. decembrī 23:50
Slimnīcai ir vajadzīgi tikai 2 cilvēki - vadītājs ārstnieciskajos jautājumos un finansēs. Un nekādas valdes saviem draugiem!
Maria
2019. gada 6. decembrī 11:07
Vācijā smēķē vismaz tikpat daudzi kā Latvijā. Jauni, veci, visi pēc kārtas. Un nav nekādu ierobežojumu līdzcilvēku indēšanai. Var smēķēt pieturās, pie skolām, pie bērnudārziem, āra kafejnīcās, un ir vienalga, cik tur mazu bērnu blakus. Tā kā padomija tur laikam ņepričom.
MARIS BERGMANIS
2019. gada 6. decembrī 19:03
To - "Expert- ILgvar ' -nevajag muldet,ja neparzin Temu [ nesen bija raksts-Kapec Alkonauti neslimo ar Sirds un Asinsvadu slimibam ] Es noravos Insultu 2014.11.27. Nedzeru [nelietoju,jo dzer pat Vista -23 Gadus ] Aizrava Mani uz Liepajas Slimnicu, nomarineja paris Stundas,pateica,ka nav vietas un atrados uz ielas [paldies LM Galvenai,ka izglaba Dzivibu [ Slimnica gan neaizmirsa pabridinat Sievu,lai gatavojas "Lhaunakam " ]

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi