Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
2019. gada 25. novembrī 07:23
Rakstā tik vienas, vienīgas saslimšanas( zaboļivaņije) un atveseļošanās( ozdaravļeņije), ka pilnīgi ausis vīst, neiespējami rakstu lasīt.
Sonata Tweet
2019. gada 25. novembrī 07:31
Farmacijas bizness neatdos nevienu pensu. Ka tik vairak sagrabt. Tapat neieredz Austrumu medicinu, jo ta mekle celoni, nevis cinas ar sekam.
Kurmis Kurmis
2019. gada 25. novembrī 09:44
Kas ir ārstēties pie homeopāta-120 eiro pirmā vizīte+zāles(mazās baltās bumbiņas)=200 eiro!Man nepalīdzēja!Cilvēkam,kas man ieteica palīdzēja!Izlasiet,kas ir placebo-pašiedvesma,ticība.Kara laikā kāds ķirurgs atsāpināšanai lietoja nevis morfiju,bet intravenozi ievadīja fizioloģ.šķ.,cilvēks noticēja,sāpes pārgāja! Homeopatija tas ir 50:50
Svētais Naivums
2019. gada 25. novembrī 11:21
> Kurmis Kurmis Šodien 09:44 Nu, Kurmi, acīmredzot tev ir pienācis laiks atrast pašam savu homeopātu? Par to fizioloģisko nu gan tu fleitē, tā ka pilnīgi kauns. Homeopātija nav un nekad nav bijusi fifty:fifty. Tā arī ir zinātne. Tikai "pareizā zinātne" to nav spējīga izskaidrot, jo ir ielikta rāmjos - no un līdz.Dažādi pareizīe "dakteri" homeopātiju sauc par šarlatānismu, tikai tāpēc, ka nespēj ne izskaidrot, ne saprast kā tas darbojas. Tad varbūt skaidrošanas teorijas ir nepareizas, nevis homeopātija, ko?
Kurmis Kurmis
2019. gada 25. novembrī 11:56
Svētajam naivumam!Neko es nefleitēju,kāpēc man jāmeklē cits homeopāts?Nemaz nedomāju to darīt!Man nepalīdzēja un viss! Henrijs Bīčers kalpoja par ķirurgu Otrā pasaules kara frontēs. Reiz viņam izbeidzās morfijs, kas bija galvenā ārstēšanas problēma, jo karavīri juta spēcīgas sāpes, kas reizēm bija neizturamas. Māsa piepildīja šļirci ar fizioloģisko šķīdumu un ievadīja saturu karavīram, kurš bija pārliecināts, ka tas ir morfijs. Un ievainotais sāka nomierināties!Tas jau ir tas placebo efekts! Tātad homeopātijas pamatprincips ir ārstēšana ar dažādu vielu atšķaidījumiem ļoti niecīgās devās. Bet ko varētu atbildēt tiem, kas domā – nu, ar homeopātiju var krāmēties tādi, kam nekas nopietns nekaiš; tomēr ar nopietnām kaitēm jāmeklē klasiskās medicīnas palīdzība, piemēram, ar plaušu karsoni noteikti jābrauc uz slimnīcu. “Tur jau tā lieta, ka nav jābrauc! Protams, ir reizes, kad nepieciešamas antibiotikas . Un te trešais,ko saka mamma forumā-Savukārt homeopāte mani nostrostēja, ka AB vispār dod tikai bezsmadzeņu vecāki, pretklepus sīrupi arī ir inde, iedeva 1xdevu homeopātiskos zirnīšus un viss. Un ko man tagad - gaidīt, kad bronhīts pats pāries no 6 zirnīšiem, neko vairāk nedarīt?? Vai ticēt ĢĀ un visiem pārējiem padomdevējiem, kas apgalvo, ka bronhītu bez AB nekādā gadījumā neizārstēšu? ĢĀ-ģim.ārste,AB-domātas antibiotikas. Jādomā pašam vai ārstēt plaušu karsoni pie homeopāta vai tradicionāli ka tas notiek parasti ar antibiotikām! Ja tu nezini un neesi bijis pie homeopāta,tad nevajag uzbrukt!Es ārstējos pie homeopāta un nelīdzēja,viss aizgāja tik tālu,ka bija jātaisa operācija!Tā kā domājam paši!
Svētais Naivums
2019. gada 25. novembrī 12:11
Kurmis KurmisŠodien 11:56 Nu tad vēlreiz unpar visu pēc kārtas. Man ir pilnīgi vienalga, kā sauca ārstu kurš fizioliģisko špricēja, tas var palīdzēt vienam, nu labi diviem, bet ne vairākumam, tā kā pilnīgs "fake". Otrs, homeopātija, nekad nav bijusi tikai "zirnīši", tas ir kas daudz nopietnāks precīzāks un saprātīgāks.Par plaušu karsoni, droši vien ir jādomā pirms to dabūn, nevis pēc tam.Ja tev patīk, ko ārstēt ar antibiotikām uz priekšu, bet neraksti muļķības par to no kā neko nejēdz. Redzi, es esmu viens no tiem, kurš ar homeopātijas ārstniecības metodēm ir pieredzi guvis pats uz savas ādas, tākā neizdari secinājumus, ja nezini. Par politiku tavus komentārus atbalstu gandrīz vienmēr, bet šiet esi iebraucis steriotipu auzās. Domā pats ar SAVU galvu, nevis klausi farmācijas darboņiem.
Ernests Legzdiņš
2019. gada 25. novembrī 12:27
Muļķīgs jautājums! Homeopāts jau nav psihopāts,bet gan tāds pats ārsts,kā onkologs,ftiziatrs,otolaringologs,podologs,urologs,ginekologs,patologs,ķirurgs,rentgenologs,neirologs,psihiatrs,pediatrs,dietologs,reanimatologs,reimatologs u.t.t.,kas ir specializējies homeopātijā un kuram ir tāda pati augstākā medicīniskā izglītība,kā visiem pārējiem LĀB biedriem!
Marina Bruzgule
2019. gada 25. novembrī 12:27
Kā var tik ļoti kritizēt kolēģi. Ja "gudrie" ārsti visiem varētu palīdzēt, tad homeopātu un šarlatānu varētu nebūt. Tas izveidojies vēsturiski, vienalga kādā veidā cilvēki mēģina sevi atveseļot. Vienalga kā, bet, Zilā kalna Marta palīdzēja daudziem. Arī homeopātija palīdz. Lai placebo, bez placebo vienalga kā. Galstena, aflubīns un vēl vesela rinda. Gudrie dakteri 50 gadus nevar noteikt diagnozi. Tukuma alergologs pirmās minūtes laikā izskaidroja. No jūsu vidus dakteres lasīta lekcija, ka no zāļu blakusparādībām pasaulē iet bojā vairāk cilvēku kā no vēža. Tad kāpēc sev nepiepalīdzēt ar homeopātiju.
Rinalds Sīlis
2019. gada 25. novembrī 12:31
Viņkeles metode - diskridetēt pretinieku :) Malace!
Kurmis Kurmis
2019. gada 25. novembrī 12:42
SV,naivumam!Pirmajā komentārā jau rakstīju,ka ir cilvēki,kam palīdz,šis mans paziņa ved savus bērnus pie homeopāta,neatbalsta bērnu vakcināciju,neiet pie ģimenes ārsta! Homeopāti Latvijā arī vairāk ir pret vakcināciju!!!!Bet,ja par mani-tad iztērēju lielas naudas un man nepalīdzēja...diemžēl.
Guntis
2019. gada 25. novembrī 16:51
Ārstu biedrība aktīvi kritizē valdību un saeimu, kā rezultātā top raksts, kas grib samusināt (sarīdīt) ārstus savā starpā. Daktere Aizsilniece profesionāli sabalansē dabas ārstniecību ar zāļu pielietošanu , katram pacientam izveidojot personīgu ārstniecības programmu. Ir zināmi ārstnieki, kas iesnu gadījumā grūž antibiotikas.Visu cieņu dakteres kundzei!
anna
2019. gada 25. novembrī 18:48
Un ko ta Vinkele tur treso ,vinai vispar nav mediciniskas izglitibas ,bija velesanas visnevelamaka .un acis parbolijusi dotaja momenta sez veselibas ministres kresla , vina tada veselibas ministre ,ka es ==== balerina.
Janis DrGinters
2019. gada 25. novembrī 19:44
Viss tīri tieši laviski, bet varbūt visai bijušai padomijai tipisks. Ja savādāk nevar, tad sāk apvainot personības Man nebūs arī nekāds pārsteigums, ja sekos kādas skaļas kratīšanas Arstu biedrībā vai dakteres Aizsilnieces praksē, tās visas ir jau senas pārbaudītas Staļinisma metodes, lai diskriditētu kādu personību. Kāds sakars Ārstu biedrībai ar homeopātiju arī no klasiskās terāpijas atzītai metodei. Var piekrist un nepiekrist šim virzienam, tas ir katra ārsta personīgs viedoklis un atkarīgs no inteliģences un medicīnisko pasaules uzskata plašuma. Bet tas neko neizsaka par dakteres Aizsilnieces datba spējām , zināšanu apjomu un kvalifikāciju. Ir skaidrs, ka šī raksta nolūks ir pārtraukt ārstu cīņu par finansējuma palienināšanu. Jābrīnās par kolēģiem, kuri ar pilnu muti uzskata sevi par ekspertiem ne tikai tajā jomā ar ko paši nodarbojas, bet arī citās medicīnas jomās, tas lai paliek viņu pašu ziņā, varbūt arī saistīts ar zināmu neprofesionalitāti un masīvu inteliģences trūkumu. Ar interesi sekošu šī raksta izraisītām sekām, bet tāpat ir skaidrs kas un kā.
Laila Gūža
2019. gada 25. novembrī 20:09
Tad ko man darīt? Drīkstu ēst mandarīnu, vai tomēr iet uz aptieku un nopirks vitamīnus iepakotus skaistā kastītē. Gaidot jūsu ieteikumus, piparmētru tēju dzert arī bīstami!
Malda Freiberga
2019. gada 25. novembrī 20:15
Kā var noliegt, ka Homeopātija ir neefektīva. Man pašai ir pieredze ar bērnu toreiz pirms 37 gadiem, kad mazs bērns, kurš saslimis ar plauškarsoni, ārsti pasaka pēc rentgena, ka nekas nav, tikai bronhīts un dod un dod visādas antibiotika, ka bērnam rodas alerģija. Tūlīt devos uz Rīgu uz Homeopātijas aptieku, kur man ieteica patiesi īs'tās lodītes, kura perfekti ievērojot ēdienreizes, lai tukšā dūšā ieņemtu, arī naktī, kad bērns visvairāk klepoja. Izārstēju ielaisto plaušu karsoni, jo nebojāja vairs citus orgānus un alerģiskais klepus beidzās. Pati sev reiz, kad ar Temp.srādāju, jo nedrīkstēju mazu algu dēļ slimot, ārstēju Caureju 3 mēnešus ar ģimenes ārsta ieteiktām aptieku kīmikālijām. Man Sargeņģelis naktī teica, lai dodos pie Homeopāta, un no rīta tūlīt to darīju. Un notika Brīnums, izlietojot uz pusi mazāku naudu, un 3 nedēļās ievērojot ēšanas un to lietošanas rezīmu, izārstēju visus vīrusu veidotos iekaisumus. Ja kāds tam netic, vai to zaimojot, var kādreiz rūgti nožēlot pie savas un tuvinieku veselības.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi