Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Ilvars Mičs
2019. gada 19. novembrī 13:45
Ārstiem arī jāpierāda tautai, ka latviešu tautu slimu, ilgstošāk slimu dara arī alkohola lietošana un politiķiem jānorāda, ka alkohols ir Narkotika un šādā gadījumā alkoholam nav vietas veikalu pirmajos un REDZAMĀKAJOS plauktos, un šai narkotikas reklāmai garām iet bērni, Jūsu kaimiņbērni, bāreņi. Cik viegli būs ārstiem strādāt, kad latviešu tauta un īpaši jaunieši vispār nelietos alkoholu - slimo rindas būs mazākas, slimības vieglāk ārstējamas un pati latviešu tauta laimīgāka, veselāka un labklājīgāka! Paldies par Jūsu darbu!
Fenomens
2019. gada 19. novembrī 13:50
Viņķele ir slimība nevis ministre.
Svētais Naivums
2019. gada 19. novembrī 14:22
> Mārcis Bērzins Šodien 13:06 Paskaidro bacili, kādu tu redzi dzīvi pēc Saeimas atlaišanas? Pusgadu pirmsvēlēšanu kampaņa( veltīgi izšķērdēti jau tā trūkstošie līdzekļi), tad vēlēšanas - tiek ievēlētas +/- tās pašas partijas un arī tie paši deputāti. Tālāk atkal valdības veidošana divu mēnešu garumā, lai beigās nonāktu atkal pie tādas pat valdības? Kur, var saskatīt kaut kripatiņu loģikas šādai rīcībai?Tas ir ģeniāli un saprātīgi, es prasu??? Dakteri laikam tomēr ir paši stuldākie valsts polistikās sistēmas un darbības principu sapratēji.
Kurmis Kurmis
2019. gada 19. novembrī 15:15
Francijā jau gadu protestē un Makrons nav atkāpies!Ārstiem vid.alga ir 4000,domāju,ka tā nav maza alga!Tad,kad Bojārs atklāja savos raidijumos kukuļu ņemšanu,tad Stradiņa slimnīcas vadītāja teica-jāņem jau tas kukulis,citādi tas pensionārs apbižosies.Jaunajiem ārstiem pielika tos 20%,bet tomēr rācenis nav apmierināts!Medmāsām jā,tur vajag celt,bet atkal viens liels BET.Šogad iedeva 1.2 miljardi,drīzāk jāskatās kur tā nauda nonāk!Kas tad ierosina?Tas ir keris,kas pirms dažiem gadiem noslēdza līgumu starp ārstu arodbiedrību un saskaņu.Kaut kā dīvaini tas tur notiek... Parakstu savākšana vēl neko nenozīmē,krievi arī savāca par krievu valodu,kā otru valsts valodu,bet balsojumā cieta sakāvi!Tagad nobalso tāpēc,ka nepieceļoties no dīvāna to var izdarīt,paskatisimies vai aizvilksies nobalsot,bet jāaizvelkas būs 2/3 no 13.Saeimas vēlētājiem,bet vēlētāji bija 845 000 un parēķiniet!Kaut kā tie 60 miljoni jāsavāc,lai strādā!
MikeKoglin
2019. gada 19. novembrī 15:24
Bezjēgā...
Tviter Šmiter
2019. gada 19. novembrī 16:33
Kurmi. Kad izgulēsi dzērumu antiņ ?
Melānija
2019. gada 19. novembrī 17:50
Piekrītu SVĒTAIS NAIVUMS.var jau streikot,var parsīt veselības ministres demisiju,bet vai KERIS ir padomājis,ko liks vietā,un cik tas viss izmaksās? Šis ministru kabinets tikko kā ietstrādājies,tur ir komisijā dakteris SKRIDE,varbūt jāļauj viņiem iestrādāties,un es tā vismaz ceru,ka lietas ies uz labo pusi.Varbūt otrajā gadījumā,lai iet KERIS par veselības ministru,un nauda tad atradīsies.Esmu par to,ka protesti ir vjadzīgi,bet par tālāko ļoti jāpadomā.kādas var būt sekas.
Kurmis Kurmis
2019. gada 19. novembrī 18:14
Precizēju,jaunākais--->>Rācenis tikko TV(jaunie ārsti)pagaidām neprasīs Saeimas atlaišanu!
Tviter Šmiter
2019. gada 19. novembrī 19:52
Ja mēs visi esam valsts, kāpēc ja man kas nepatīk un iziešu uz ielas mani kā noziedznieku menti ar stekiem sitīs ? Kāpēc es savā valstī pat prezidentu nedrīkstu vēlēt, bet to manā vietā dara oligarhi zoodārzā ?
Tviter Šmiter
2019. gada 19. novembrī 20:15
Ja mēs visi esam valsts, kāpēc es nesaņemu 39 000€ mēnesī pensiju ?
Gatis Strazdins
2019. gada 19. novembrī 20:22
Es arī atbalstu mediķu un citu nozaru strādājušo tiesības ,es ari parakstīšos par saeimas atlaišanu .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi