Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Mārcis Bērzins
2019. gada 19. novembrī 13:06
Nav ko atsevišķi taisīt šovu, prasot ministra demisiju vai Saeimas atlaišanu. Visiem mediķiem un viņu draugiem un radiem, jāparakstās https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP177/Apraksts par Saeimas atlaišanas iniciatīvu. Ja savāks nepieciešamās balsis, tad process paies uz priekšu. Gaidīt, kad šie paši atkāpsies, vai taisīt no tā šovu, tas viss ir priekš kaķiem.
Ilvars Mičs
2019. gada 19. novembrī 13:45
Ārstiem arī jāpierāda tautai, ka latviešu tautu slimu, ilgstošāk slimu dara arī alkohola lietošana un politiķiem jānorāda, ka alkohols ir Narkotika un šādā gadījumā alkoholam nav vietas veikalu pirmajos un REDZAMĀKAJOS plauktos, un šai narkotikas reklāmai garām iet bērni, Jūsu kaimiņbērni, bāreņi. Cik viegli būs ārstiem strādāt, kad latviešu tauta un īpaši jaunieši vispār nelietos alkoholu - slimo rindas būs mazākas, slimības vieglāk ārstējamas un pati latviešu tauta laimīgāka, veselāka un labklājīgāka! Paldies par Jūsu darbu!
aivo davidson
2019. gada 19. novembrī 13:46
Mrs. Viņķele visvairāk svītrotā vēlēšanās zaudēja, vispār nedrīkstēja ieņemt ministres amatu! Turklāt viņa mācījās McCain universitātē un McCain ir ļaundara oligarha Dz Sorosa cilvēks! Mūsu ģeopolitiskais prezidents Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Sorosa cilvēki ir Viņķele, Nils Mužnieks, Putnis un Ījabs! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku!
Fenomens
2019. gada 19. novembrī 13:50
Viņķele ir slimība nevis ministre.
Svētais Naivums
2019. gada 19. novembrī 14:22
> Mārcis Bērzins Šodien 13:06 Paskaidro bacili, kādu tu redzi dzīvi pēc Saeimas atlaišanas? Pusgadu pirmsvēlēšanu kampaņa( veltīgi izšķērdēti jau tā trūkstošie līdzekļi), tad vēlēšanas - tiek ievēlētas +/- tās pašas partijas un arī tie paši deputāti. Tālāk atkal valdības veidošana divu mēnešu garumā, lai beigās nonāktu atkal pie tādas pat valdības? Kur, var saskatīt kaut kripatiņu loģikas šādai rīcībai?Tas ir ģeniāli un saprātīgi, es prasu??? Dakteri laikam tomēr ir paši stuldākie valsts polistikās sistēmas un darbības principu sapratēji.
Kurmis Kurmis
2019. gada 19. novembrī 15:15
Francijā jau gadu protestē un Makrons nav atkāpies!Ārstiem vid.alga ir 4000,domāju,ka tā nav maza alga!Tad,kad Bojārs atklāja savos raidijumos kukuļu ņemšanu,tad Stradiņa slimnīcas vadītāja teica-jāņem jau tas kukulis,citādi tas pensionārs apbižosies.Jaunajiem ārstiem pielika tos 20%,bet tomēr rācenis nav apmierināts!Medmāsām jā,tur vajag celt,bet atkal viens liels BET.Šogad iedeva 1.2 miljardi,drīzāk jāskatās kur tā nauda nonāk!Kas tad ierosina?Tas ir keris,kas pirms dažiem gadiem noslēdza līgumu starp ārstu arodbiedrību un saskaņu.Kaut kā dīvaini tas tur notiek... Parakstu savākšana vēl neko nenozīmē,krievi arī savāca par krievu valodu,kā otru valsts valodu,bet balsojumā cieta sakāvi!Tagad nobalso tāpēc,ka nepieceļoties no dīvāna to var izdarīt,paskatisimies vai aizvilksies nobalsot,bet jāaizvelkas būs 2/3 no 13.Saeimas vēlētājiem,bet vēlētāji bija 845 000 un parēķiniet!Kaut kā tie 60 miljoni jāsavāc,lai strādā!
MikeKoglin
2019. gada 19. novembrī 15:24
Bezjēgā...
Tviter Šmiter
2019. gada 19. novembrī 16:33
Kurmi. Kad izgulēsi dzērumu antiņ ?
Melānija
2019. gada 19. novembrī 17:50
Piekrītu SVĒTAIS NAIVUMS.var jau streikot,var parsīt veselības ministres demisiju,bet vai KERIS ir padomājis,ko liks vietā,un cik tas viss izmaksās? Šis ministru kabinets tikko kā ietstrādājies,tur ir komisijā dakteris SKRIDE,varbūt jāļauj viņiem iestrādāties,un es tā vismaz ceru,ka lietas ies uz labo pusi.Varbūt otrajā gadījumā,lai iet KERIS par veselības ministru,un nauda tad atradīsies.Esmu par to,ka protesti ir vjadzīgi,bet par tālāko ļoti jāpadomā.kādas var būt sekas.
Kurmis Kurmis
2019. gada 19. novembrī 18:14
Precizēju,jaunākais--->>Rācenis tikko TV(jaunie ārsti)pagaidām neprasīs Saeimas atlaišanu!
Alida Djatlika
2019. gada 19. novembrī 18:47
Valsts esam mēs paši. Kādi esam paši, tādā valstī dzīvojam. Mūsu pašu izvēle un attieksme.Sajūtas un emocijas. Tu esi valsts. Es esmu valsts.Kaimiņš aiz sienas. Policists uz ceļa. Vīriņš, kurš tirgo koka karotes tunelī.Valsts ir kā ģimene ar saviem priekiem, bēdām un pelēku ikdienu.Lai valstī kas mainītos, jāmainās mums pašiem. Jāpieņem citi lēmumi un jāsaglabā ticība tam zemes pleķītim, ko atstājuši mantojumā mūsu tēvu tēvi. Valsts ir tas,kam mēs ticam. Tas kas sirdī. Un, ja kaut kas ar valsti nav labi, tad vispirms meklējam vainu sevī. Jo, jāsāk viss no sevis.
Tviter Šmiter
2019. gada 19. novembrī 19:41
Tas gan. Jādod laiks. Šiem ākstiem. Redz tur visādi pavļuti un mūrnieces esot tikko sākuši strādāt. Vēl neko nejēdzot. Jādod laiks šiem. Vēl pāris gadu. Jo idioti domā ka viņus atlaist redz esot dārgāk nekā šie kundziņi pie varas turpinās trallināt miljonus. Dārgi redz esot.
Tviter Šmiter
2019. gada 19. novembrī 19:46
Valsts redz esot mēs paši. Aha. Kurā bērnu pasakā to bērniņ izlasīji ? Ja mēs katrs esam valsts, tad es arī gribu vismaz vienreiz dzīvē mēnesī saņemt 150 000 € kā Rimšēvičs. Vai dzīvot pilī kā mūsu žīdels. Vai braukāt komandējumos pa pasauli kā visādi pabriki. Braukāt un tukšu muldēt.
Tviter Šmiter
2019. gada 19. novembrī 19:52
Ja mēs visi esam valsts, kāpēc ja man kas nepatīk un iziešu uz ielas mani kā noziedznieku menti ar stekiem sitīs ? Kāpēc es savā valstī pat prezidentu nedrīkstu vēlēt, bet to manā vietā dara oligarhi zoodārzā ?
Tviter Šmiter
2019. gada 19. novembrī 20:15
Ja mēs visi esam valsts, kāpēc es nesaņemu 39 000€ mēnesī pensiju ?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi