Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Tviter Šmiter
2019. gada 6. oktobrī 21:39
Uzreiz var redzēt ka te ir izdevusies valsts un ekonomiskā izaugsme.
Valērijs Jermacāns
2019. gada 6. oktobrī 21:41
Tā ir vienkārši naudas kāšana par vakcīnām.
Trekngailis
2019. gada 6. oktobrī 22:19
Vakcīna ir katra brīva izvēle. Veselīgam bērnam tā labumu nedot, tikai riskus. Savukārt, kāpēc bērna ar labu imūnu vecākiem tas jābojā, lai citu sīčiem mazāki riski?
Agris Svarcs
2019. gada 6. oktobrī 22:23
var jau būt, ka man nav Taisnība( nevienam neuzspiežu savu viedokli, kà sūdu vepris), bet man ir aizdomas, ka 21 gs. rietumu medicīna, ir radīta, lai baktèrijas uzvarètu Cilvèci...
Viks Tiktāliks
2019. gada 6. oktobrī 23:59
Trekngaili, ne tev ir kaut mazākā jēga par imūnsistēmu, ne par riskiem. Kladzini tikai bezjēgā kā kārna vista.
Trekngailis
2019. gada 7. oktobrī 00:04
Man ir grāds gan ekonomikā, gan farmācijā, gan filozofijā. Un es ļoti daudz arī pats piemācījos, kad dzīvē bija situācija, ka paris gadus īpaši daudz neko citu ar nevarēja darīt.
Viks Tiktāliks
2019. gada 7. oktobrī 00:30
Cilvēks ar farmācijas grādu uzskata, ka vakcinācija nav vajadzīga? Labāk, lai atgriežas bīstamu slimību epidēmijas, kā pirms simts gadiem?
Viks Tiktāliks
2019. gada 7. oktobrī 00:38
Tas tomēr ir dīvaini, ka trīs grādu īpašnieks nesaprot elementāras lietas. Kādēļ tie "tāpat veselīgie" bērni ir jāpotē: https://medicine.lv/raksti/kas-ir-kolektiva-imunitate-un-ka-ta-darbojas-stasta-specialiste
Trekngailis
2019. gada 7. oktobrī 00:49
Es nesaku, ka 100 procemti slikti, bet teikt, ka tam nav blakus parādību ir tīri meli. Pie tam, nav pētījumu par ilgtermiņa ietekmi (desmitgades) uz veselību. piemēram, viena no palīgvielām var sabojāt sāta sajūtu un cikvēks vairs nekomtrolē, cik apēd. Protams, dažu menešu laikā svars nepieaugs virs statistikas kļūdas, sevišķi, ja bērniem ir normāli pieņemties svarā un garumā. Bet pieaugot ar to var būt problēmas.
Andris Saulite
2019. gada 7. oktobrī 05:48
lūk KĀ klasisks trumsoņa raksta """"Viks TiktāliksŠodien 00:30 Cilvēks ar farmācijas grādu uzskata, ka vakcinācija nav vajadzīga? Labāk, lai atgriežas bīstamu slimību epidēmijas, kā pirms simts gadiem? ''============================================================================= TUMSOŅA IZLIEKAS AIZMIRSIS KA EPIDĒMIJAS IR TUR KUR NAV IESPĒJU EFEKTĪVI ĀRSTĒTIES ...................................................................................pirms 100 gadiem nebija antibiotiku -- nebija sulfanilamīdu. .. nebija nitrofurānu , IMŪNDEPRESANTU , pretvienšūņu ķimijas ((( bij hinīns -- arī laba manta -- 80 mg .litrā šwep-tonikā ir)) =============================================pirms 100 un drusku vairāk gadiem pietika gripas (influences) lai "" pārkarstu imūnsistēma""--- lai ''parastā mikroflora'' dotu sekundaro infekciju un nāvīgi smagas komplikacijas -- plausu karsoņus kā pie mēra . ... vai ''puķukāposti saauga uz sirds vārstuļiem ""-======== -- 21 gs vnk pie gripas nelielu antibiotiku kursu un ''akurāti at imūndepresantiem parkarsušo imunsistēmu piebremzēt""-- un nekādu komplikāciju, nekādas nedēļām ilgas vārguļošanas -- 2-3-4 dienas mājas rezīmā ------------------ pirms 100 gadiem bij revolūcija un tadu tumsonu izraisīta razruha un pilsponkarš --- un parādījās tīfa salmonellu un hoļeras epidēmijas vai triperi izplatījāspa pus pilsetu - šodien pāris levomicretīna tabletes 2-3 st laikā vnk šo problemu noņem .... šodien gluži vnk aptiekā var nopirkt 1,5 - 2 gr nitrofurānu 4-5 dienām ((piem dajebkadu ''kakla skalojamo"" kas furagīnu satur -- un iekšķigi tikpat labs efekts būs kā no antibiotikām )) Ebola nav briesmīgāka par gripu tur kur civilizētas medicīnas minimums pieejams ... tur kur nav medicīnas tā kļust nāvi nesoša epidēmija .... ======================================== 21 gs epidēmijas nedraud -- vismaz civilizētās vietās --- Vakcinācijas bij labs risinājums pirms 100 gadiem - pat vēl pirms 50 gadiem ---bet 21 gs ir pietiekami daudz alternatīvu -- Reāla iespēja piekļūt pretbaktēriju medikamentiem ir daudz efekrtīvāka stratēģija -- ļauties ''dabiski vakcineties"" ((DIEVS CILVEKAM DEVIS MANDELES LAI DABISKI VAKCINĒTOS )) un kā ''apdrošināšanas polise"" būs iespēja vajadzības gadījumā ārstēties -- efektīvi ārstēties.. ((nevis smirdīgai sistemai laut ap sevi plākstereties ""pēc priekšrakstiem )
Zane Līvmane
2019. gada 7. oktobrī 17:53
Grūti būs mūsu kūtro, korumpēto veselības sistēmu iekustināt..
Viks Tiktāliks
2019. gada 7. oktobrī 19:36
Andrim Saulītem — ja es esmu klasisks tumsoņa, tad kā būtu jāsauc cilvēku, kas gripu taisās ārstēt ar antibiotikām, nesajēdz, ka ar cēloni vienmēr labāk cīnīties, nekā ar sekām; turklāt nekā nav dzirdējis par antibiotiku rezistences problēmu?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi