Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Juhans
5. septembrī 11:44
Ja cilvēki vairāk paši parūpētos par savu veselību un nodarbotoes ar fiskultūtu, un mazāk dzertu un pīpētu, viņam nepavisam nebūtu jāapgrūtina sava valsts, lai viņiem nodrošina ārstēšanos, kas saistīta ar neveselīgu dzīvesveidu vai iepriekšējo dzīviju karmām.
?
5. septembrī 11:48
Ja ,bet vai asv to atlaus ?
ZZS VIENOTĪBAS NA monstri
5. septembrī 11:51
izaga nenormāli veselības nozari 18 gadu periodā, visu izaga un sagrāva un zog tie cūkpurni ar katru gadu drausmīgak, bet pacienti cies un mirst no slimībām jo nav kas ārstē un zāles ir nenormāli dārgas
ZZS VIENOTĪBAS NA monstri
5. septembrī 11:54
izaga nenormāli veselības nozari 18 gadu periodā, visu izaga un sagrāva un zog tie cūkpurni ar katru gadu drausmīgak, bet pacienti cies un mirst no slimībām jo nav kas ārstē un zāles ir nenormāli dārgas
Politmafija
5. septembrī 12:07
Problēma ir nepareizā budžeta sadalē. Latvija veselības aprūpei atvēl 3%, Eirapas valstis vidēji 6-8%. Toties pašvaldību finansēšanā esam 1. vietā. Protams otra problēma ir kā naudu izlieto, jo gandrīz puse no tās tiek iztērēta nelietderīgi, izzagta un izshēmota!
Politmafija
5. septembrī 12:09
3% no IKP
Juhans
5. septembrī 12:09
Vislālākās problāmas sunīšiem-vēgāniem ir ar kaķiem.
O jee...
5. septembrī 12:17
No rīta kaut kāda tantiņa, no kuras budžetā pienesums 0 (nulle), pļurkstēja par naudas trūkumu dakterēšanai. Latvijas raksturīga iezīme ir tā, ka par šādām lietām uztraucas nevis reālie darba rūķi, bet visādi klauni, kas neko nerada (izņemot fona troksni).
Juhans
5. septembrī 12:19
Kāpēc Maksimā jopojām uz atlaidēm nevar nopirkt eitanāzijas komplektiņus pensionāriem "Aisjej viegli.."?
levits ekanome uz skusanas piederumiem
5. septembrī 12:20
Ja,bet papriks ar levitu mazliet palielinaja latvijas kara budzetu !
Stellio Kantoss
5. septembrī 12:23
73% cilvēku neizprot ka pie mums veselības aprūpes sistēma ir caurs trauks. Kamēr caurumus neaizlāpīs, naudiņas nepietiks nekad.
KĀPĒC NEVAR KOMENTĒT ?????????
5. septembrī 12:27
pie raksta par mēlīgo uzdzīvotāju žīdeli Ļevitu?
jauni vadoni,jauni termini
5. septembrī 12:32
fiskala disciplina nomira dabiga nave ar veiksmes stastu,tagad nepiemin pat reformas ,sodien aktuals ir starplojalitates termins nakosajiem 4 gadiem.
Noyb
5. septembrī 12:48
Ja tiesam man iebazts cips galva tad viss skaidrs..caur cipu pati komanda vai kautkads MI man cakare vai viens no..
enģelis
5. septembrī 13:00
Medicīna pārvērtusies par lielu monopola biznesu, dārgas zāles, pakalpojumi pie mūsu mazajām aldziņām. Būtu laiks arī atzīt ka ķimijterapija, apstarošana pret saucamo vēzi ir salīdzināma ar viduslaiku inkvizīciju. Bet to medicīna nevēlas atzīt. Cik cilvēku dzīves neteši tiek izdzēstas, un neviens neaizdomājas.....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi