Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
78 komentāri
Sakārtot:
Dr.
8. augustā 11:48
Magic Mushrooms
ome
8. augustā 12:09
Cik vienkārši,atliek tikai pasmīnēt.
krustziezu parmeriga
8. augustā 12:10
eshana svaiga veidaa var radiit problemas ar vairogdziedzeri.
Ha Ha
8. augustā 12:12
Nesaprotu jēgu gvelzt muļķības, ka tieši šie produkti būtu kaut kādā ziņā labāki par citiem, turklāt vēl pārāki vēža atvairīšanā. Vēzi, īpaši krūts vēzi nosaka gēni un tad nu ir vienalga, vai tu esi visu mūžu mocījies un ēdis brokoļus vai nē! Un kā var slavēt sēnes, kas vispār ir ļoti šaubīgs produkts, ko vēderam grūti pārstrādāt. Kur tad visi citkārt minētie superprodukti, kas padarīs bezmaz vai nemirstīgu- spirulīna, antioksidantiem pilna zaļbarība, labie tauki linsēklās u.c. sēklās un riekstos, olīveļļa, lasis, sirdij veselīgie tomāti, sarkanvīns asinsvadiem utt. Pat ēdot superveselīgi, nav nekādas garantijas pret vēzi. Priekš kam šāds blēņu raksts?
Profesors
8. augustā 12:14
Kaitīgs šņabis, kaitīgs vīns, kaitīgs arī alus. Tas, kas nepīpē un nedzer, vesels atdos galus.
Svētais Naivums
8. augustā 12:18
No vēža neļauj izvairīties pilnīgi nekas, jo tā nav pilnībā materiālas dabas kaite. Tamdēļ to ārstēt ap dažādiem produktiem, ķīmiju un starošanu ir pilnīgi bezjēdzīgi un dumji.
Niknais
8. augustā 12:18
Tad priekš kam dzīvot, ja visu mūžu jāēd tikai kāposti un selerija? Un ar tādu barību arī ilgi neizvilksi...
Čiepa
8. augustā 12:23
Un kur tad ir populārais nepiedienīgā izskata brīnumlīdzeklis zemestauki? Par to vismaz tiešām ir dzirdēts, ka tas palīdzot pret vēzi.
> Ha Ha Šodien 12:12
8. augustā 12:44
Tu naivais, tiešām domā, ka linsēklas, lasis un olive''la tevi glābs no vēža? Tas viss ir pilnīgs feiks, tā tam būs būt. Tirgotājiem jo dārgāks produkts vai zāles jo lielāks glābējs no vēža. Patiesībā neviens nekad tā arī nav iedziļinājies no kā rodas vēzis, lai gan ja domātu ar galvu, tad pat bērnam butu skaidrs.
Rasa
8. augustā 13:18
Nevar pret visu tā kritiski raudzīties. Cilvēki neko nevēlas ņemt vērā un ignorē ieteikumus, vēlas dzīvot pēc saviem noteikumiem, jo domā ka zinot labāk, bet pēc tam tiek vainoti ārsti pie savām problēmām kuras varēja novērst vien reizēm ņemot vērā veselīgus padomus. Nevar rīt bulkas un domāt ka tas neko neietekmē un visi tie padomi ir sū..... !
> Rasa Šodien 13:18
8. augustā 13:33
Kādi tavuprāt būtu tie veselīgie padomi? Jebkura pārmērība un pārgalvība pie laba gala nenoved. Bulkas ēst esot kaitīgi? Tas nu ir stipri individuāls un diskutējams jautājums. Ir cilvēki kuri ne tikai bulkas bet bulkas komplektā ar putukrējuma kūkām var rīt, uzdzerot cukurūdeni un nekas. Ne jau tas vēzi izraisa, varbūt aktivizē, bet ne izraisa. Cēloņus vajag meklēt, nevis sekas lāpīt. Ja uz zemes būtu NORMĀLA MEDICĪNA, sādi jautājumi nebūtu jārisina.
Rasa
8. augustā 14:13
Kādas muļķības!? Pārlieku liels cukura daudzums var provocēt liekā svara rašanos, kurš attiecīgi var provocēt dažādas kaites, piemēram cukura diabēts, aknu slimības. Daudz esat redzējuši gados vecus cilvēkus ar lieko svaru? Tāpēc nedarbojas fizika ar bezlimita bulku rīšanu.
omīte
8. augustā 14:31
Cilvēks pārāk tālu aizgājis nedabiskumā, nogalina pats sevi! + tiecoties pēc komforta savu ķermeni "graizām" ar neredzamiem, kaitīgiem starojumiem;lietu, kas sen vairs nav iepriecinošais "sēņu lietus" ; gaisu par kura indīgajām sastāvdaļām zinātniekiem aizliegts informēt, tāpat kā par ūdeņiem, kuros peldamies!
> Rasa Šodien 14:13
8. augustā 14:36
Jā, jā var gan, tikai jāņem vērā ikkatra cilvēka vielmaiņas procesi un viņa fiziskās un ari( nebūt ne mazsvarīgi garīgās aktivitātes) un tikai pēc tam, var sākt runāt par kaut kādu kaitigo ietekmi. Viss nebūt nav tik vienpusēji kā mēģini sev to iztēlot.
muzhiks
8. augustā 14:40
Magjiskais kaaposts kunjgjii sarazhos tik daudz toksisku gaazu, ka visi veezhi atmetiis spiiles.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi