Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Nazars
2019. gada 13. jūnijā 15:07
No sirds vēlu izārstēties! Vēzis ir briesmīga slimība.Taču nav saprotams, kāpēc tiek noklusēts, kas tas ir par vēzi? Un ķīmijterapija taču ir bez maksas! Un ja pieder vēl ēka Abavas senlejā, kāpēc to nepārdod? Žēl sievietes bet vairāki jautājumi tiek noklusēti. Diez kāpēc?
Jauns.lv
2019. gada 13. jūnijā 16:29
Labdien, Nazar! Nevis "tiek noklusēts", bet māksliniece nevēlas atklāt vēža paveidu delikātu iemeslu dēļ, savukārt īpašuma pārdošana ir ilgs process, taču līdzekļi dzīvošanai nepieciešami neatliekami un steidzami. Paldies par sapratni.
Nazars
2019. gada 13. jūnijā 19:23
Delikātu iemeslu dēļ nevēlas atklāt vēža paveidu..., taču priekš ziedojumu pieņemšanas delikātumu nevajag, vai ne? Ziedojumus gan labprāt pieņem bez delikātumiem? Skumji. Un ķīmijterapija nav bezmaksas procedūra? Kā tur ir? Un īpašuma pārdošana nav ilgs process. Ja nauda patiešām ir vajadzīga, tomēr, jādara viss vismaz no savas puses, lai to nokārtotu. Nezinu, kur šī dāma dzīvo, taču 1am cilvēkam ar suņuku pilnīgi pietiktu kāds lētāks 1-istabas dzīvoklītis. Un nekas nav teikts vai dāmai ir kādi radinieki, tuvinieki?
Iveta Dejus
2019. gada 13. jūnijā 21:31
Nazaram-laikam nav saprašanas,ko nozīmē vēzis 4 stadijā.Cik cilvēkam spēka,lai izdarītu lielas lietas.Cik gudri runāt,kad nekas nekaiš.Cik ciniski cilvēki.Ne visas zāles ir valsts apmaksātas.Pārdošana,jauna mājokļa iegāde,dzīvesvietas maiņa-tas prasa laiku un spēku,bet cilvēkam tā nav.Neviens nespiež palīdzēt.Nevēlies-nepalīdzi.Sēdi uz savas naudas un nebrīnies,ka arī tu būsi kādreiz nesaprasts un te neviens nepalīdzēs.
Nazars
2019. gada 13. jūnijā 22:30
Dejuse, --es ļoti labi saprotu un personīgi zinu, kas ir vēzis 4 stadijā ar metastāzēm. Tā kā nevajag murmulēt, ja nezini.Šajā stadijā nelīdzēs nevienas zāles. Diemžēl. Un pat nav saprotams konkrēti kādiem preperātiem un manipulācijām kundzei nauda nepieciešama, nav saprotams kas konkrēti viņai kait. Pārdošana,jauna mājokļa iegāde,dzīvesvietas maiņa-tas NEPRASA laiku, spēku. Rakstos lasīju, ka kundze pat gleznot atsākusi. Apsveicami! Tad spēka pietiks arī īpašumu pārdošanai! IVETA DEJUS - nekad nevēli cilvēkiem neko sliktu. NEKAD! Tā darīt nav labi! Paies gadi , un Tu atcerēsies , šos, manus vārdus.
Iveta Dejus
2019. gada 14. jūnijā 20:10
Es tākā nevienam ļaunu nevēlu,tikai zinu,ka to,ko cilvēki nesaprot,to kādreiz saprot.Tas,ka pasaku,kā notiek,nenozìmè,ka vèlu ļaunu.Atšķirìgas lietas.Un es pati uz savas àdas izbaudìju,ko nozìmè brìnìties,kàpèc kàds tà vai šità.Es arì no savas un citu pieredzes to saku.Un,ir visai labi izstàstìts,kàpèc cilvèkam to naudu vajag.Zinu,ka nevar izàrstèt,bet àrstèt,lai justos labàk,var.Spèka nevajag? Nu jà,vai tad cilvèks novàrdzinàts ar smagu kaiti,pèc ķìmijàm?spèka pilns,ne?
Aiva Zelmene
2019. gada 14. jūnijā 21:46
Nazar, nepareizi! Ķīmijterapija nav par velti, analīzes, izmeklējumi un vizītes pie ārsta arī nav par velti. Lūdzu nevajag runāt par lietām, par kurām izpratne ir nulle. Ķīmijterapija uz katru iedarbojas dažādi un, ja Ingvilda jūtas labi, tad par to ir jāpriecājas nevis jācenšas plānot viņas rīcības, sēžot ērtā dīvānā. Mazliet empātijas pat Jums nenāks par ļaunu. Pamēģiniet! Forša sajūta👍

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi