Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
peteris
15. martā 08:31
uz kadas aparaturas japarbaudas
???
15. martā 09:04
Vai tad, ja suņus regulāri attārpo, tie lenteņi nenobeidzas?
Margarita.
15. martā 09:24
Ja suni attarpo regulari, normali baro un netur piesietu pie kedes, nekadus tarpus nevar dabut. Bet speju iedomaties, kados apstaklos lielai dalai cilveku tiek tureti suni un skaidrs, ka bus tarpi un viss iespejamais.
Juhans
15. martā 09:27
Tārpiņš arī grib dzīvot.
Domāju, ka tā sērga
15. martā 10:03
pie mums ir plaši izplatīta. Klāt pavasaris un atkal paveras tas pretīgais skats uz suņu izkārnījumiem. Mūsu pagalmā nav kur kāju nolikt lai neiekāptu suņu sū dā, ar tiem ir pilns zālājs un pat ar to nepietiek suņmīļiem- arī uz gājēju celiņa mētājas dažādu gabarītu sū di! Tikai suņmīļi neaizdomājas līdz tam ka šīs ,,nevainīgās,, kac iņas ir pilnas ar dažādu parazītu oliņām, kuras mēs ar saviem apaviem iznēsējam visur, arī aiznesam uz savām mājām.
OMMO
15. martā 10:09
Šaubos, vai ģimenes ārsts ieinteresēsies nosūtīt uz tādu izmeklējumu. Vairākus gadus smagi slimoju, ģimenes ārste bija līdzjūtīgs: "Jā, manai vīramātei arī līdzīgi, tāpat lēkā asins spiediens, sāpes locītavās arī satūkuša kājas, bet jau apnikusi ar savām slimībām... Jums grūti, jā es zinu, bet ko padarīsi tā tas ir... Dīvainie pleķi uz Jūsu kājas, hm, varbūt no karstā laika?!" Pati sapratu, konsultējoties ar Google, ka jāpārbaudās vai Laimas slimība nebūs pie vainas. Jā, ir ar smagām sekām, sejas, rokas, kājas parēzi, sirds aritmiju ... organismam stipra imunitāte, tas pats cīnījies ar Laima borliozi. Ģimenes ārste, jā, kas to varēja iedomāties, ka tāda slimība?!
Ko tad ārsti nebrīdina
15. martā 10:11
cilvēkus, kuriem suņu nav un kuri pilsētā ir izbradājušies pa suņmīļu atstātajiem mēsliem, kurus tie ar saviem apaviem ienes mājās? Starp citu, jauno māmiņu darbs nr.1 atgriežoties ar mazuli no pastaigas - SUŅU SŪ DU ĶEKSĒŠANA ĀRĀ NO BĒRNU RATIŅU RITEŅU PROTEKTORA!!!!!!!!!
Yes
15. martā 10:52
Rinkijs arī jāpārbauda
gudrīši atradušies
15. martā 12:31
Dakteri un žurnālisti! Ja par kaut ko runājat, tad runājat sakarīgi, nevis tikai sējat paranoiķiem paniku un riebumu pret suņiem! Dzīvnieks inficējas tikai, apēdot slima dzīvnieka aknas. Ziniet, mani suņi noteikti nav ēduši aknas ar ehinokoku. Un kādā veidā var inficēties ar ogām? Pastāstiet taču! Un arī ar sū nevar inficēties, pat tos apēdot.
skaidrs
15. martā 13:36
Netīro roku slimība. Mazgājiet rokas, nevis vainojiet suņus.
Ieva.
15. martā 14:02
Piekrītu komentētājam, kurš rakstīja, ka tukša panikas sēšana. Es teiktu--salmu kulšana. Kur ir skaitļi? (Piemēram: pirms 5 gadiem bija 10, pagājušā gadā - 200. ) Bez šādas informācijas tas ir tā: viena tante teica, skorbuls nāk.
Riko
15. martā 14:23
Pilnīgas muļķības. Kad dzīvnieks tiek regulāri attārpots, tāda problēma nepastāv. Cilvēki slimo ar visādiem sū..., ar kuriem var aplipināt citus cilvēkus. Dzīvnieku slimības cilvēkiem nepielīp.
Vija
15. martā 14:24
Lenteņus var dabūt no meža dzīvnieku gaļas.
janis
15. martā 15:07
Tātad malumednieku slimība? Jo mājlopu gaļu pārbauda.
Fakts
15. martā 18:42
Suņu nīdēji, paši ievērojiet tīrību, mazgājiet rokas un mazgājieties paši! Un lenteni var dabūt, ēdot nedrošu medījumu gaļu, nvis no suņa kakas zālē.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi