Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
kreacionists
2019. gada 24. janvārī 12:23
Pirmkārt, alkohols ir narkotika un vgājina imūnsistēmu ikvienam lietotājam. Cik bezatbildīgiem Jums vajag būt, ka neredzat, ka šī narkotika - alkohols nodara lielu ļaunumu bērniem un sabiedrībai kopumā. ka alkohols atrodas veikalu pirmajās vietās, šodienas pieaugušie pasaka, ka viņiem nauda, bizness, alkohols ir svarīgāks par bērniem. Tā ir tuvredzība un nevēlēšanās ieraudzīt, ka pēc pāris desmit gadiem būsiet pensionāri nodzērušās sabiedrības aizmirsti un neievēroti. Ko sēsiet, to pļausiet!
kreacionists
2019. gada 24. janvārī 12:23
Vakcīnas iznīcina bērna imūnsistēmu. Dr.A.M.Ferella grāmatā "Pharmakeia - klusā slepkava"raksta: "Bieži vien līdz skolas vecumam bērni saņem līdz pat 12 vakcīnām...Vēlāk šiem bērniem vakcīnu dēļ attīstās alerģijas, vēži, izkliedētā skleroze, aids. Sabiedr;ibas, kuras imūnsistēma ir saboj'āta, slimību saraksts ir gigantisks...masalu vakcīnas ražo no abortētu cilvēka embrija audiem...Visbriesmīgākais vakcinācijas aspekts ir tas, ka tā sekmē mērķtiecīgu genocīdu pret cilvēci. Tā ļauj viltīgi nogalināt cilvēkus kādā konkrētā rasē, grupā vai valstī."
kreacionists
2019. gada 24. janvārī 12:24
Kas atrodas vakcīnās ? Dzīvi vai novājināti vīrusi (slimību izraisītāji). Standarta ķimikālijas (spēcīgas indes) – piem., formaldehīds, formalīns, etildzīvsudrabs jeb tiomersāls, alumīnija fosfāts vai alumīnija hidroksīds, kas ar nolūku tiek pievienoti vakcīnām kā konservanti. Dzīvnieku audi – piem., cūku, vistu, aitu, pērtiķu (cilvēka organismam nepieņemami proteīni) vai cilvēku audi (no abortētiem bērniņiem).Ļoti jutīga pret visām dzīvsudraba formām ir bērnu nervu sistēma: pastiprināta uzbudināmība, pastiprināts kautrīgums vai baiļu sajūta, galvas sāpes, redzes un dzirdes traucējumi, atmiņas problēmas – tādas ir biežāk novērotās sekas smadzeņu darbības traucējumu dēļ. Uz etildzīvsudrabu tiek norādīts kā uz cēloni arī citām attīstības problēmām - novēlotai runas attīstībai un uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindromam. Vakcīnas ir dažādu deģeneratīvo un auto-imūno saslimšanu cēlonis pat daudzus gadus pēc potēšanas. Eksistē pētījumi, kas norāda uz cēloņsakarībām ne tikai starp vakcināciju un UDS/UDHS un autismu, bet arī disleksiju, mentāliem traucējumiem, alerģijām, astmu, diabētu, vēzi, Alceimera slimību, Parkinsona slimību, reimatoīdo artrītu, paralīzi, izkaisīto sklerozi u.c., tai skaitā AIDS. Vakcīnas izmaina arī mūsu ģenētisko materiālu. Tas viss plaši dokumentētas medicīniskos pētījumos
Joske
2019. gada 24. janvārī 12:24
Forši! Visi skrienam atbalstīt farmācijas mafiju!
Pret eksperimentiem AEiropā
2019. gada 24. janvārī 12:33
ejiet nah,es netaisos sev indi laist iekšā!
kreacionists
2019. gada 24. janvārī 12:34
1. Daudzās modernās vakcīnās joprojām ir abortētu bērnu sastāvdaļas.2. Vakcīnas tiek uzpiestas ar varu.3. vakcīnu bizness balstās uz iebiedēšanu un bailēm... iespējams, ka vakcīnu bizness ir priekšpēle čipam, kas drīzumā tāpat kā vakcīna tiks iepotēts cilvēkā ...Atklāsmes grāmata 13.nodaļa - (kam bija dotas spējas iedot dzīvības garu zvēra tēlam, lai zvēra tēls varētu runāt un panāktu to, ka visi, kas nepielūgtu zvēra tēlu, tiktu nokauti. Un viņš dara, ka visi, lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi, uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres, lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes - zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa. Šeit slēpjas gudrība. Kam ir saprašana, lai izdibina zvēra skaitli, jo tas ir cilvēka skaitlis; un viņa skaitlis ir seši simti sešdesmit seši.) 4. Pasaulē ir nopietnas organizācijas, medicīninas profesori, anti vakcīnas kustības, kas pierāda šī beznesa slēptos rezultātus un riskus, ar ko saskarās daudzi bērni, kas potēti.
Sonatochka
2019. gada 24. janvārī 12:42
Ja, ja, tulit visi staves rindas un gazis ieksha indi. Kada jega poteties tad, kad viss jau notiek, nemaz jau nerunajot, ka tas ir kaitigi organismam. Saciet domat ar galvu un rupejieties par savu imunsistemu visa gada garuma. Nebus jaslimo.
Juhans
2019. gada 24. janvārī 12:47
Ja paņem divas vakcīnas, tad arī pret nākošā gada gripu sākumam ir droši.
lienīte
2019. gada 24. janvārī 12:55
Gribu mīļoto no Turcijas.Gribu būt kucīte paklausiga.
dgdg
2019. gada 24. janvārī 12:56
Pilnīgākā reklāma un tautas zombēšana Katru dienu kaut ko raksta Tad ir tad nav vakcīnas . Tagad ir - FIKSI FIKSI SKRIENIET . Nu lumpens un idiots ar tulīt skries INDĒTIES.
Egle
2019. gada 24. janvārī 13:00
Tikko ieveda no Ķīnas. Pietiks visiem.
aija
2019. gada 24. janvārī 13:10
Un cik tāds prieks maksā,neviens neatklāj .
to aija
2019. gada 24. janvārī 13:21
Ap 15 eiro.
dgdg
2019. gada 24. janvārī 13:25
Pa 15 var antibiotikas paņemt un ārstēties pats .Ja baigi vajadzēs. A kamēr nav saslimis nav jēgas indēties ar vakcīnām
Tikai
2019. gada 24. janvārī 13:26
Tikai mazliet dārgāka.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi