Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Andris Latvers
2018. gada 27. decembrī 23:14
Protams ka laba ziņa, bet pateicoties Dievam, neaizmirstam pateikties arī ārstiem un arī medicīnai un zinātnei, kura palīdz šādas lietas ārstēt jo kad nebiji tik attīstīta medicīna kāda tā ir šodien, tādi "brīnumi" nenotika.
Dace Žagare
2018. gada 27. decembrī 23:19
Naudiņa,ko ziedoju,tad ir izrādìjusies vispareizāk iztēretā manā dzīvē.Lai veselība,Artiņ!
Ilze Rasmane
2018. gada 28. decembrī 02:29
Šitā gan ir viena ļoti laba ziņa.
Gunita Szymanska
2018. gada 28. decembrī 04:55
Super ,esmu loti prieciga par so zinu 👍👍👍💞
Antons Resnis
2018. gada 28. decembrī 06:26
Kaut tā būtu.
Ināra Kupica
2018. gada 28. decembrī 07:45
Apsveicu!!!! Es lasīju un priecājos par to, ka esot uz slimības gultas, turpini rakstīt. Tas parāda, ka dzīvo šeit un tagad. Manuprāt dziedināšanās notika tāpēc, ka Providence secināja, no Artas sanāks lietaskoks un proti, viņa, pateicoties šai slimībai, spēs motivēt citus dziedināties. Jo nekas nekur nepazūd un nekas ne no kā nerodas! man sirsnīgs prieks! Arī es savulaik, pateicoties medicīnai un Providencei...... tiku dziedināta!
ALIDA DJATLIKA
2018. gada 28. decembrī 09:15
Latvija notiek ari kaut kas loti labs. Un tas labais, ka ir cilveki, kuri parvar vienu no briesmigakajam slimibam. Paldies Dievinam, ka deva tadus labus, gudrus arstus, kuri spej tik daudz izdarit. Velu Artai speku, izturibu un lai līdz galam nostiprinas veseliba.
Andris Latvers
2018. gada 28. decembrī 09:59
Ināra Kupica, tad kad saslimsi, nebrauc uz slimnīcu, bet brauc uz baznīcu lūgties un paskatīsimies rezultātu.. Sorry, bet medicīna ir daudz vairāk izglābusi cilvēkus nekā tas jūsu Dievs.. Tad ko tad jūs ticīgie, kad saslimstat lietojat zāles, ejat pie ārstiem vai aptiekāriems, smagākos gadījumos saucat ātros, nevis paliekat mājās vai braucat uz baznīcu, lai ar lūgšanām ārstētos? Kaut kā medicīnā un zinātnē nav bijis gadījuma, kad ar lūgšanām pēdējā stadija onkoloģija pāriet pati no sevis. Tā kā nevajag te liekuļot. Un kas saistīts ar Valteru, tad onkoloģijas ārstēšanā, katrs gadījums ir individuāls, vienam labāk zāles, apastarošana, ķīmijterapija un citi vēža ārstēšanas veidi iedarbojas efektīgāk, citiem mazāk, tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem un tie visi faktori ir cilvēka organismā, genētikā nevis, kāds tur augšā lēmis Valteram jāmirst, bet Artai jādzīvo. Tas pats penicilīns jeb dabiskā antibiotika, kuru izgudroja angļu farmakologs Flemings 1928 gadā kurš vēlāk ieguva Nobela prēmija medicīnā. Pirms tam nebija tāda veida pretmikrobu līdzekļi. Un cilvēki mira kā mušas ar diklafosu piepūstā istabā. Ja nebūtu antibiotikas, tad otrā pasaules upuriem, droši vari pieskaitīt vēl dažus miljonus. Tagad antibiotikas ārstē pat dažāda veida mērus, gripas (cik miljoni no Spānijas gripas un mēra nomira, arī Dieva vēlme? ), stafilokokus un citu mikrobu izraisītās slimības. Un te atkal jāsaka paldies bakteriologiem, bioķīmiķiem, farmakologiem nevis lūgšanām.
Ināra Kupica
2018. gada 28. decembrī 10:30
ANDRIM LATVERAM.... iesaku rūpīgāk lasīt ko uzrakstīju, nerakstiet to, ko esat pārpratis. Jā, saslimu 1996.gadā.... jau 22.gadi kā pagājuši..... BET pirms slimības sapņos nāca vīzijas, ka no manis tek asinis aumaļām, bet ārsti baltos halātos tās aptur. Tāpēc griezos pie mediķiem.... un biju īpaši neatlaidīga..... uzstāju!!!! rezultātā atklāja audzēju sākuma stadijā!!! Es negāju uz baznīcu un stulbi nedauzīju tur pieri!!!! Tikai pēc šīs ļaunās slimības uzveikšanas nokristījos, jo kas gan sapņos sūtīja šo informāciju?! Kas!!!!!
Sintija Brīvība
2018. gada 28. decembrī 12:21
Nav vērts strīdēties. Ne zinātne, ne medicīna nav pretrunā ar Dievu un garīgo pasauli. Brīnums varēja īstenoties pateicoties zinātnes sasniegumiem, ārstu profesionalitātei un Dieva svētībai. Tiešām prieks, ka gada nogalē vismaz viens veiksmes stāsts. Vēzis ne vienmēr ir nāves spriedums. Ir taču cilvēki, kam izdodas slimību uzveikt un restartēt dzīvi jaunā - daudz labākā kvalitātē.
Jānis Liepa
2018. gada 28. decembrī 20:44
Jūs te komentējat par garīgumu un visādiem sapņiem, kuri sūtīti no "augšas"...Bet tad rodas jautājums, kāpēc dzīvniekiem, it īpaši zebrām ir jāmokās sāpju agonijā un neticamās šausmās, kad Lauva to ēd dzīvu nost? Par ko nevainīgam dzīvniekiem tas viss ir jāizcieš? Un kā rāda NATIONAL GEOGRAPHIC video dokumentēti fakti, zebru mazuļiem, kuriem tikai 2-3 nedēļas nāve ir vel smagāka...Lauva ar mazuli sākumā "spēlējas" izraujot visas ekstremitātes un tikai tad apēd, pietam dzīvu. Par ko tas viss??? Latvijas mežos notiek jau ne mazāk smagākas lietas.....Cik daudz stirnu, lapsu, putnu nomirst no bada un slāpēm lēnā, mokošā nāvē. Visi meža dzīvnieki arī Latvijas, visu dzīvi dzīvo pusbadā un lielā stresā un PAR KO? PAR NEKO. Bet redz jūs te visi vel rakstāt, ka par jums kāds lielāks spēks rūpējas, jo jūs savā siltajā gultiņā naktīs redzat interesantus sapņus un tie sapņi ir kā vēstījums no "augšas"....Jūsu EGO tik skaļi kliedz - " VAI CIK MĒS ESAM IZREDZĒTI!!!"
Juris Timermanis
2018. gada 28. decembrī 23:19
<<tad kad saslimsi, nebrauc uz slimnīcu, bet brauc uz baznīcu lūgties un paskatīsimies rezultātu.. Sorry, bet medicīna ir daudz vairāk izglābusi cilvēkus nekā tas jūsu Dievs...>> Šādi domājošiem vēlos atgādināt ka bez Radītāja ziņas nenotiek nekas, pilnīgi nekas... pateicoties Dievam spīd saule, zeme ir auglīga, cilvēcei atklāti zināšanas un likumi, ja ne Viņs, tad nespētu neko ne zinātne ne medicīna... jā, tieši caur lūgšanām notiek virzība visā pārējā, kas ir jūsos un ap jums, tas ir pārbaudīts un par to ir tūkstošiem liecību, vispirms visa pateicība Dievam, jo ar Viņa svētību notiek viss... pinīgu atveseļošanos Artai un pārējiem , kas uz to cer un gaida.
Ralfs Lodēns
2018. gada 29. decembrī 11:24
Latvijā ir pilns Onkololoģijas centrs ar šādiem pacientiem. Tas, ka Arta savāca 24.000 euro "pēcslimības vajadzībām", finansiālam spilvenam - fizioterapijām, ekskursijām uz Norvēģiju un Ziemasvētku dāvanām, nav godīgi pret citiem, kas sirgst ar vēzi un citām smagām slimībām, kuri ir darba nespējīgi, jā tai skaitā ar vēzi sirgstošo bērnu vecāki. Un ne visiem ir vīrs,kas palīdz. Ārstēšanās Lietuvā bija valsts apmaksāta. Daudziem ziedotājiem tā tiešām bija nauda, kas viņiem tik viegli nenāk.. tas tad lai paliek uz Artas sirdsapziņas...Un tūkstošiem krītas leikocīti, ir sāpes un darba nespēja, bet viņi strādā cik var, pat no gultas, jo ar valsts piešķirto pusgada pabalstu nepietiek, jo slimības sekas turpinās arī pēc remisijas. Tā īdēšana FB un pārbublikācijas šeit jau sākt kļūt komiskas, nu tak ir tūkstošiem vēža slimnieku Latvijā, tūkstošiem!!!! Bet viņi nežēlojas, nelūdz "finansiālos spilvenus", jo ja ārstēšanos apmaksā valsts ( jā rī PET analīzes krūšu vēža gadījumā) , tad nav godīgi lūgt "spilvenus"..

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi