Latvijā spēlējošais futbolists Anhels Klaudinjo gūst vārtus, palīdzot Argentīnas telpu futbola izlasei iekļūt Pasaules kausa finālā

Argentīnas telpu futbola izlase ceturtdien Taškentā iekļuva Pasaules kausa finālā, kur tiksies ar Brazīliju. 2016.gada pasaules čempione Argentīna Uzbekistānas galvaspilsētā ar 3:2 (2:1) pieveica finālturnīru debitanti Franciju.

Latvijā spēlējošais futbolists Anhels Klaudinjo gū...

Trešajā minūtē Kevins Arrieta pēc Fransisa Lokokas pārkāpuma tika pie sešu metru soda sitiena izpildes, izvirzot Argentīnu vadībā ar 1:0. Sestajā minūtē Nikolā Menendess pēc Mamadū Turē piespēlēs rezultātu izlīdzināja - 1:1.

Astotās minūtes sākumā Argentīnu vēlreiz vadībā pēc Kristiana Borruto piespēles izvirzīja futbola kluba "Riga" pārstāvis Anhels Klaudinjo - 2:1.

Neizšķirtu Francija panāca 25.minūtē, kad vārtus guva Turē - 2:2. 37.minūtē Argentīna trešo reizi spēlē izvirzījās vadībā, pēc soda sitiena izpildes 3:2 panākot Arrietam.

Jau ziņots, ka trešdien pieckārtējā pasaules čempione Brazīlija ar 3:2 (0:1) pārspēja Ukrainu. Ukrainas izlases lielākais panākums līdz šim ir 1996.gadā izcīnītā ceturtā vieta.

Cīņas par medaļām norisināsies 6.oktobrī Taškentā.

Pasaules kausa finālturnīrā piedalās 24 izlases. Pēc grupu turnīra labākās 16 iekļuva izslēgšanas turnīrā.

2021.gadā Lietuvā notikušajās meistarsacīkstēs par čempioni kļuva Portugāle, kas finālā ar 2:1 uzvarēja Argentīnu.