Latvijas daiļslidotāja Stepčenko Vācijā izcīna 12. vietu, Znotiņam 18. vieta "Grand Prix" posmā Turcijā
Divu dienu sacensību summā Stepčenko ar 145,27 punktiem ierindojās 12.vietā 22 sportistu konkurencē.

Sofja Stepčenko sestdien Vācijā ieņēma 12.vietu Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) "Challenger Series" daiļslidošanas sacensībās, savukārt Jānis Znotiņš sestdien Turcijā "Junior Grand Prix" posmā ierindojās 18. pozīcijā.

Latvijas daiļslidotāja Stepčenko Vācijā izcīna 12....

Latvijas sportiste Sofja Stepčenko sestdien Vācijā ieņēma 12.vietu Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) "Challenger Series" daiļslidošanas sacensībās "Nebelhorn Trophy". Latvijas daiļslidotāja sestdien izvēles programmā sakrāja 91,98 punktus, ieņemot 13.vietu. 39,91 punktu viņa saņēma par tehniskajiem elementiem un 52,07 punktus - par programmas komponentēm.

Divu dienu sacensību summā Stepčenko ar 145,27 punktiem ierindojās 12.vietā 22 sportistu konkurencē. Brīvajā programmā sestdien ar rezultātu 142,17 punkti uzvarēja amerikāniete Elīsa Lina-Greisija, otrā ar 136,83 punktiem bija viņas tautiete Izabo Levito, bet trešā ar 136,82 punktiem - japāniete Hana Jošida.

Labāko rezultātu abu sacensību dienu summā 213,33 punkti sasniedza Lina-Greisija, otrā ar 198,13 punktiem bija Levito, kura īsajā programmā bija vien piektā, bet trešā ar 196,47 punktiem finišēja īsajā programmā vien septīto vietu ieņēmusī Jošida.

Savukārt, Znotiņš Turcijā ceturtdien īsajā programmā sakrāja 50,44 punktus, ieņemot 13.vietu 23 daiļslidotāju konkurencē. 26,50 punktus viņš saņēma par tehniskajiem elementiem un 23,94 punktus - par programmas komponentēm. Labāko rezultātu īsajā programmā 81,14 punkti sasniedza ASV daiļslidotājs Džeikobs Sančess.

Sestdien izvēles programmā Znotiņš sakrāja 97,91 punktu, ieņemot 18.vietu. 48,07 punktus viņš saņēma par tehniskajiem elementiem un 49,84 punktus - par programmas komponentēm. Labāko rezultātu 139,11 punkti sasniedza Sančess. Abu dienu sacensību summā Znotiņš ar 148,35 punktiem ieņēma 18.vietu, sasniedzot personiskos rekordus gan īsajā, gan izvēles programmā, kā arī summā.