Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Raivja Dzintara auto šajā avārijā cietis visvairāk. (Foto: Ekrānuzņēmums no TV3 video)

Saeimas deputāts Raivis Dzintars izraisījis autoavāriju. "Esmu vainīgs," viņš atzīst

Klausies ziņas sadarbībā ar:
112
10. jūnijā 17:27 2023. gada 10. jūnijā 17:27
  Jauns.lv
Tiem, kas piektdien Rīgā dienas vidū šķērsoja Gaisa tiltu virzienā no Juglas uz centra pusi, nācās ceļā pavadīt ilgāku laiku, nekā plānots. Uz tilta saskrējās trīs automašīnas un radīja pamatīgu sastrēgumu, vēstī TV raidījums "Degpunktā".

Negadījuma vietā visi autovadītāji ir pārkārtojuši savus transportlīdzekļus tuvāk tilta malai, lai neaizņemtu divas joslas un pēc iespējas mazāk traucētu satiksmi.


Vainīgs ir “Volkswagen” vadītājs, Saeimas deputāts Raivis Dzintars (Nacionālā apvienība), kurš nenoliedz, ka kļūdījies. Viņa spēkrats pārdzīts automašīnu kolonnas priekšā, bet vēl pirms brīža folksvāgens atradās tā sauktā “vilcieniņa” aizmugurē.

“Braucām, droši vien, ka tā distance bija pietiekami tuvu. Priekšējie sabremzējās un ieskrēju aizmugurē. Visu braukšanas stāžu, 25 gadus, nekad līdzīgas situācijas nebija bijušas. Kādreiz pienāk pirmā,” "Degpunktā" žurnālistei notikušo apraksta politiķis.

Dzintara auto arī ir visvairāk apskādētais. Nostrādājuši arī gaisa spilveni. Pārējiem šoferiem zaudējumi nav tik būtiski, lai arī sitiens no aizmugures bijis spēcīgs, atzīst priekšā braucošā auto šoferis. Cilvēki sadursmē nav cietuši.

Citi šobrīd lasa

FOTO. VIDEO: slepeni uzņemti kadri atklāj nežēlību Igaunijas vistu fermās 3
VIDEO, kas jāredz katram latvietim. Desmit dienas baravikas dzīvē 1
Zalkšu mamma Augšdaugavas novadā izdēj olas kādas sievietes komposta kaudzē. Tagad viņas sēta čum un mudž no čūskulēniem
Pievienot komentāru