Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sieviete ir šokā par tiesas lēmumu un baidās par savu un trīs nepilngadīgo bērnu dzīvību. (Foto: LETA)

Sadurta sieva iesniedz šķiršanās pieteikumu, un tiesa Dobelē atbrīvo vīru 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
112
9. jūnijā 21:41 2023. gada 9. jūnijā 21:41
  Jauns.lv/LETA
Zemgales rajona tiesa Dobelē šonedēļ atbrīvojusi no apcietinājuma vīrieti, kurš 11.aprīlī smagi sadūris savu sievu pēc viņas paziņojuma par vēlmi šķirties, vēsta Latvijas Televīzija un Latvijas Radio.

Sieviete tikai pirms pusotras nedēļas iznākusi no slimnīcas, taču viņas veselības stāvoklis ir smags - viņa būtībā esot kļuvusi par invalīdi.


Sieviete ir šokā par tiesas lēmumu un baidās par savu un trīs nepilngadīgo bērnu dzīvību, jo uzskata, ka tagad noteiktais aizliegums tuvoties un sazināties varmāku neapturēs.

Zemgales rajona tiesas Dobelē tiesnese Iluta Kovaļova rakstiskajā komentārā Latvijas Radio skaidrojusi, ka, izskatot apcietinājuma turpmāko piemērošanu slepkavības mēģinājumā aizdomās turētajam Jānim Vīksnem, "netika konstatēts ne bēgšanas risks, ne risks, ka persona centīsies traucēt izmeklēšanu, ne nepieciešamība novērst līdzīgu noziedzīgu nodarījumu, ne arī tas, ka persona būtu ar noziedzīgu novirzi".

Līdz ar to tiesneses ieskatā tāds drošības līdzeklis, kas saistīts ar brīvības atņemšanu, vairs neesot nepieciešams, un to var aizstāt ar citu.

Policijā savukārt informēja, ka izmeklētājs lūdzis tiesu apcietinājumu neatcelt, pamatojot, ka tas atbilst sabiedrības interesēm. Tagad likumsargi plāno noteikt policijas uzraudzību.
Savukārt sievietei policija iesaka saukt likumsargus, ja vīrs mēģina tuvoties vai sazināties. 

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Luka Banki pastāsta par savu ģimeni un atklāj, kāpēc lauku darbi viņam īpaši nepadodas
"Krievija Ukrainā dara svētu lietu!" Mamikins Solovjova raidījumā izpaužās pēc pilnas programmas 7
Vai Žagara lēmums pievienoties “Fenerbahce” varētu likt punktu gaitām Latvijas izlasē? Arī Banki situācija mazliet kutelīga 1
Pievienot komentāru