112
2023. gada 11. maijs, 15:06

Preiļu novadā šausminošā avārijā gājis bojā pasažieris; autovadītāja smagā stāvoklī atrodas reanimācijā

Jauns.lv

Preiļu novadā trešdien avārijā gājis bojā pasažieris, bet vēl divi cilvēki cietuši, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Trešdien pulksten 21:29 VUGD saņēma izsaukumu uz Preiļu novada Rušonas pagastu, kur bija noticis satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji un glābēji no avarējušās automašīnas atbrīvoja mirušu cilvēku. Vēl divi cilvēki, kuri notikumā cieta, nogādāti līdz NMPD dienesta mediķiem.

foto: sadursme.lv

Sadursme notika starp Preiļiem un Feimaņiem. Viens no pasažieriem gāja bojā notikuma vietā. Autovadītāja smagā stāvoklī atrodas reanimācijā, bet vēl viens cietušais vīrietis pēc saņemtās palīdzības jau pametis slimnīcu un devies mājās.

foto: sadursme.lv

Aculiecinieki stāta, ka automašīnas "Mazda"vadītāja veica nesekmīgu apdzīšanas manevru, kā laikā nesavaldīja spēkratu un nobrauca no ceļa.

foto: sadursme.lv

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 155 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 24 personas un viena gājusi bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 368 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 158 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu.

foto: sadursme.lv

Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvo pārkāpumu process un četri kriminālprocesi, tāpat ir sākts viens kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu iespējamā narkotisko vielu iespaidā.