Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Rīgas pašvaldības ietves turpmāk tīrīs "Hagberg"

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Runā Rīga
2021. gada 30. decembrī 12:13 2021. gada 30. decembrī 12:13
  Jauns.lv
Rīgas pašvaldības ietvju uzturēšanu ziemas sezonā no nākamā gada sākuma nodrošinās SIA “Hagberg”, portālu Jauns.lv informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Līgums ar uzņēmumu noslēgts līdz 2022. gada beigām ar iespēju to pagarināt par gadu, tā kopējā divu gadu summa ir 635 000 eiro bez PVN.

Līgums paredz, ka SIA “Hagberg” jāveic regulāra pašvaldības pārziņā esošo ietvju ziemas tīrīšana, ieskaitot svētku dienas un nedēļas nogales, pēc darba uzdevuma saņemšanas, turklāt ietvēm ir jābūt iztīrītām līdz plkst. 8.00.

SIA “Hagberg” jānodrošina pretslīdes materiāla kaisīšana, kā arī sniega un ledus izvešana no ietvēm, piebrauktuvēm un piebraucamajiem ceļiem, un ietvju attīrīšana no smiltīm un atkritumiem pirms ziemas sezonas pabeigšanas.

Pēc līguma nepagarināšanas ar SIA “Clean R”, atbilstoši iepirkuma rezultātā noslēgtās vispārīgās vienošanās nosacījumiem, veicamo darbu izpildei piekritis SIA “Hagberg”.

Kā ziņots, līdzšinējam pakalpojumu sniedzējam SIA “Clean R” piemērots līgumsods 3900 eiro apmērā par saistību nepildīšanu. 

 

Citi šobrīd lasa

Latviete Dace pārsteidza norvēģus, paņemot atvaļinājumu un aizbraucot strādāt uz ziemeļiem
FOTO: kāzas ar seksa lelli, patvērums attiecībās ar pelnu trauku. Muskuļu kalns no Kazahstānas publiski atklāj savu pikanto seksualitāti
Zobārsts brīdina par izplatītākajām kļūdām tīrot zobus. Šīs kļūdas pieļaujam mēs visi 1
Pievienot komentāru