Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pagājušajā gadā "Luminor" banka veica "Nordea Bank" konta numuru maiņu, par ko vairākkārt informēja savus klientus, nosūtot katram jauno "Luminor" bankas konta numuru. (Foto: LETA)

Svarīgs brīdinājums pensijas un pabalstu saņēmējiem, kuru konta numurs saturēja burtus "NDEA" 2

Sabiedrība
25. februārī 16:46 2021. gada 25. februārī 16:46
  Jauns.lv / LETA
Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) brīdina savus klientus, ka no februāra VSAA vairs nevar pārskaitīt pensijas un pabalstus uz bijušās "Nordea Bank" kontiem, kuru numurs saturēja burtus "NDEA", jo šo kontu numuri ir mainīti, informē VSAA.

Pagājušajā gadā "Luminor" banka veica "Nordea Bank" konta numuru maiņu, par ko vairākkārt informēja savus klientus, nosūtot katram jauno "Luminor" bankas konta numuru.

VSAA aicina savus klientus steidzami paziņot jauno bankas konta numuru, iesniedzot VSAA iesniegumu. To var izdarīt elektroniski portālā "www.latvija.lv", izvēloties e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei" un rakstot iesniegumu brīvā formā, kurā norādīts jaunais konta numurs. Tāpat šo iesniegumu var nosūtīt e-pastā "vsaa@vsaa.gov.lv", parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, kas satur laika zīmogu.

Tāpat šādu iesniegumu var izsūtīt pa pastu, adresējot to jebkurai VSAA nodaļai vai arī atstāt nodaļās izvietotajās pasta kastītēs dokumentiem darba laikā no plkst.8.30 līdz plkst.17.

Pēc tam, kad VSAA būs saņemts iesniegums par jauno bankas konta numuru, VSAA uz to pārskaitīs neizmaksāto pabalstu, pensiju vai citu maksājumu.

Citi šobrīd lasa

Slavenā padomju laiku bezalkoholiskā kokteiļa "Rūjas veldze" neparastais radīšanas stāsts. Kas tajā samaisīts?
Ko darīt, ja kopīpašnieki neļauj sirmgalvei atbrīvoties no vairs nevajadzīga īpašuma 2
"Bēdz, bēdz!" - virāls kļūst video, kurā vīrs izglābj sievu no lūša, aizmetot to pāri zālājam 4
Tēmas: Luminor, Latvija, VSAA
Skatīt visus komentārus

"Я долго была невидимкой, а теперь меня увидели": Муцениеце счастлива, что развелась с Прилучным

"Теперь я буду такая, прям лопни глаз!": 56-летняя Апина решилась на пластику ради тонкой талии