Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pārgalvīga ziemas izklaide ar BMW: policija fiksē neatļautu pulcēšanos 3

112
14. janvārī 16:36 2021. gada 14. janvārī 16:36
  Jauns.lv
Svētdien, 10.janvārī, pulksten 18.28 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki caur pārvietojamo videonovērošanas kameru ievēroja kādu BMW markas transportlīdzekli, kas tika vadīts pārgalvīgi, informē Rīgas pašvaldības policija.

Ierodoties likumsargi sastapa piecus cilvēkus no dažādām mājsaimniecībām. Ar vīrieti, kas sevi identificēja kā autovadītāju, uzsākta saruna. Policisti viņu informēja, ka apzināta sānslīdes izraisīšana ir sodāma, nemaz nerunājot par pārgalvīgu cilvēku vilkšanu aiz braucoša auto.

Pārrunu laikā policiste apskatīja notikušā videoierakstu un piefiksēja, ka transportlīdzekli ir vadījuši divi cilvēki. Drīz pēc tam atpazīts arī otrais transportlīdzekļa vadītājs, kurš iepriekš, pamanot policijas tuvošanos, pārsēdās pasažieru pusē. Otrs vīrietis kategoriski noliedza, ka vadījis automašīnu. Viņa stāstam piebalsoja arī citi līdzbraucēji.

Tomēr jau nedaudz vēlāk atklājās, kāpēc vadītājs tik aktīvi noliedz izdarīto. Otram autovadītājam nebija autovadītāja tiesību, kā arī viņš pie stūres bija sēdies alkohola reibumā.
Vienlaikus par notikušo informēta Valsts policija. Gaidot Valsts policijas darbiniekus, pret visiem pieciem pārkāpējiem uzsākti arī administratīvā pārkāpuma procesi par neatļautu pulcēšanos.

Katram piemērots naudas sods – 50 eiro.
Pēc brīža notikuma vietā ieradās Valsts policijas darbinieki, kuri turpināja darbu saistībā ar ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Citi šobrīd lasa

Kaspars Zāle jau otro reizi atlaists no Dailes teātra - aktieris taisnību meklēs tiesā 11
Pirmo reizi četru gadu laikā sals Latvijā pastiprinājies līdz -30 grādiem 4
Sestdien Latvijā atklāti 567 Covid-19 gadījumi, bet miruši vēl 17 sasirgušie
Skatīt visus komentārus

Видео: в ожидании Алексея Навального около аэропорта Внуково заметили автозаки