Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Covid-19 Latvijā: no pirmdienas attālināti mācīsies visi Ainažu pamatskolas skolēni 1

112
22. novembrī 11:39 2020. gada 22. novembrī 11:39
  LETA
Ar Covid-19 saslimstot trīs Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas skolotājiem, no pirmdienas, 23.novembra, attālināti mācīsies visi šīs skolas skolēni, stāstīja Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs (LRA).

Foto: Sergei Karpukhin/TASS

Piektdien 200 novada iedzīvotājiem brīvprātīgi bija iespēja veikt Covid-19 siekalu testu Ainažos, Korģenē, Liepupē un Salacgrīvā. "Cilvēki bija apzinīgi un ieinteresēti veikt testus, kā rezultātā ir atklāti 32 jauni saslimšanas gadījumi. Rīt iedzīvotāju testēšana turpināsies. Tiks testēti arī novada lielākā uzņēmuma AS "Brīvais vilnis" darbinieki," sacīja pašvaldības vadītājs.

Viņš uzskata, ka patlaban novadā nav vienas konkrētas vietas, kuru varētu dēvēt par infekcijas perēkli. Infekcija ir izplatījusies visā novadā.

Pirmdien pašvaldībā tiks precizēti un analizēti dati par visām izglītības iestādēm. Līdz šim bijusi informācija tikai par saslimšanas gadījumiem Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolā, kamēr pārējās iestādēs saslimšanas gadījumu neesot. Arī pašvaldības iestādēs, kur gan darbinieki iespēju robežās strādā attālināti, ar Covid-19 saslimušo neesot, teica Straubergs.

Kā vēstīts, straujš saslimušo skaita pieaugums reģistrēts Salacgrīvas novadā, kur piektdien atklāti 32 jauni saslimušie jeb vairāk nekā puse no pēdējās 14 dienās reģistrētajiem 53 inficētajiem.

Citi šobrīd lasa

Pēc statistikas sanāk, ka ar Covid-19 Latvijā inficējas daudzi, bet atlabst - retais. Kāpēc tā? 20
"Visai skarbi gāja," - Dženifere Rumpāne par pārdzīvoto Itālijas cietumā
Ārkārtējo situāciju pagarina līdz 11.janvārim. Noteikti vairāki jauni ierobežojumi 23
Pievienot komentāru

Ефремов написал покаянное письмо жене погибшего по его вине водителя

Мадонна собрала вместе шестерых детей и молодого бойфренда