Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Divi jaunieši - vīrietis un sieviete -  dzīvoklī Rīgā vairākus mēnešus nodarbinājuši trīs prostitūtas
Pixabay

Divi jaunieši - vīrietis un sieviete - dzīvoklī Rīgā vairākus mēnešus nodarbinājuši trīs prostitūtas 3

112
28. oktobrī 10:56 2020. gada 28. oktobrī 10:56
  Jauns.lv
Valsts policija (VP) kriminālvajāšanai nodevusi kriminālprocesu par sutenerismu, atklājot, ka Bolderājā kādā dzīvoklī vairākas sievietes suteneru pakļautībā sniegušas seksuāla rakstura pakalpojumus. 

VP informē, ka 21. oktobrī Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki pabeidza izmeklēšanu un nosūtīja prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu par sutenerismu personu grupā. Par šo noziegumu divām personām piemērots aizdomās turēto statuss. 

Aizdomās turētie ir 1997.gadā dzimis vīrietis un 2000. gadā dzimusi sieviete. Policijā piebilst, ka neviena no aizturētajām personām iepriekš nav nonākusi policijas redzeslokā.

Kriminālprocesā tika noskaidrotas trīs sievietes, kuras nodarbojas ar prostitūciju un tikušas izmantotas iedzīvošanās nolūkā. 

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka ar sutenerismu personas nodarbojās dažus mēnešus, no šī gada augusta kādā dzīvoklī Rīgā, Bolderājas mikrorajonā. Tāpat noskaidrots, ka seksuālo pakalpojumu klienti tika meklēti internetā, ievietojot sludinājumus.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kas kvalificēts pēc Krimināllikuma 165. panta otrās daļas, proti, par sutenerismu, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Personām ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Citi šobrīd lasa

180 eiro dēļ vīrietis spiests nervozēt vairākas nedēļas 6
VIDEO: britu policija aiztur vienu no valstī bīstamākajiem pedofiliem. Apsūdzību nolasīšana prasa pusstundu 3
Kuri ir populārākie lidojumu maršruti tagad, pandēmijas laikā? TOP10 2
Skatīt visus komentārus

СМИ: У Путина есть третья дочь: "Она феноменально похожа на него"

"Всегда мечтала свалить из дома": Агата Муцениеце вспомнила о жизни в Риге