Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sestdien ugunsgrēkos cietuši trīs cilvēki, to skaitā divi ugunsdzēsēji
LETA

Sestdien ugunsgrēkos cietuši trīs cilvēki, to skaitā divi ugunsdzēsēji

112
4. oktobrī 09:45 2020. gada 4. oktobrī 09:45
  LETA
Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 27 ugunsgrēki un tajos cietuši trīs cilvēki, to skaitā divi ugunsdzēsēji glābēji, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Agrita Vītola.

Plkst.13.44 VUGD saņēma izsaukumu uz paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku Ropažu novadā, kur dega vienstāva dzīvojamā māja un divi šķūņi 200 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas laikā cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš gan varēja turpināt darbu pēc tam, kad viņu notikuma vietā bija apskatījuši mediķi. Liesmu likvidēšanā iesaistījās arī Inčukalna brīvprātīgie ugunsdzēsēji glābēji. Plkst.18.40 ugunsgrēku izdevās pilnībā nodzēst.

Uz vēl kādu paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku VUGD steidzās plkst.21.37. Aizkraukles novadā dega pusotra stāva dzīvojamā māja ar mansarda stāvu. Kopējā degšanas platība bija 180 kvadrātmetri. Pirms ugunsdzēsēju ierašanās no degošā nama pašu spēkiem bija evakuējušies trīs cilvēki. Dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, kas viņu nogādāja ārstniecības iestādē. Ugunsgrēku izdevās likvidēt plkst.4.13.

Savukārt plkst.23.31 VUGD saņēma izsaukumu uz kādu vienstāva dzīvojamo māju Rīgā, Bieriņu apkaimē. Ēkā 11 kvadrātmetru platībā dega virtuve un istaba. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš jau pirms glābēju ierašanās bija nodots mediķiem. Plkst.1.17 liesmas tika pilnībā likvidētas.

Aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki veikuši arī 20 glābšanas darbus, bet deviņi no kopskaitā 56 saņemtajiem izsaukumiem izrādījušies maldinoši, pastāstīja Vītola.

Citi šobrīd lasa

Meitenīte filmēja mājasdarbu, bet par video zvaigzni kļuva viņas tētis un brāļi 2
Ķīna arvien sparīgāk cenšas izmainīt Covid-19 izcelsmes stāstu 5
Noriļskā snieg jau gandrīz nedēļu, iedzīvotāji kupenās nevar atrast savas automašīnas
Tēmas: VUGD
Pievienot komentāru

«Живем на подаяния, Аллочка помогает»: Пугачева спасает Илью Резника

Герцогине Кэтрин и принцу Уильяму предстоит принять непростое решение.