Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kultūras ministrs atspēko kritiku par Pasaules Tirdzniecības Centra nojaukšanu, lai vietā būvētu jauno koncertzāli 6

Kultūra
18. jūnijā 18:05 2020. gada 18. jūnijā 18:05
  Jauns.lv
„Ja Sīļa kungs (arhitekts Andis Sīlis) ir noilgojies pēc padomju arhitektūras, mums, piemēram, ir Purvciems, Mežciems, Zolitūde, mums ir vesela kaudze ar mikrorajoniem, kur mēs padomju arhitektūru varam baudīt ļoti plašā klāstā. Atbildot uz arhitekta Anda Sīļa repliku par barbarismu, mēs nerunātu par šīs ēkas nojaukšanu, ja ēka nebūtu tik sliktā tehniskā stāvoklī un tās restaurācijā nebūtu jāiegulda 30 miljoni,” RīgaTV 24 raidījumā ASAP par kritiku, kas izskanējusi saistībā ar Pasaules Tirdzniecības Centru, ko grasās nojaukt, lai vietā būvētu jauno koncertzāli, sacīja Kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

Puntulis arī minēja, ka šī neesot vienīgā tā laika arhitektūras ēka centrā, ir Dailes teātris un vēl daudz citu funkcionālu padomju nomenklatūras ēku. Runājot par tālāko, šobrīd esot divas iespējas – ieguldīt 30 miljonus ēkā, lai turpinātu padomju laika nomenklatūras garu un uzturētu ēku vienā no Rīgas labākajām vietām, kur pēc ministra teiktā ne pasaulē, ne Eiropā šādās vietās biroja ēkas netiek turētas, vai būvēt tur koncertzāli.

„Šīs ēkas nojaukšana varētu sākties nākamā gada pavasarī un koncertzāle durvis varētu vērt pēc sešiem, septiņiem gadiem,” par būvniecības termiņiem pārliecinoši sacīja ministrs.

Citi šobrīd lasa

Viļānos izcēlies pamatīgs tracis domes deputātes neadekvātās uzvedības dēļ 5
Jānis Timma apprecējis savu mīļoto Annu Sedokovu 7
Anglijā pašnāvību izdara televīzijas šova dalībniece un 13 bērnu māte 2
Skatīt visus komentārus

Амбициозная герцогиня: эксперт объяснила почему Кэтрин не смогла быть просто «королевской женой»

Как семья Михаила Ефремова учится жить без заработков актера