Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

IzDzīvotāji: “Uz galda bija sataisīts rasols, kafija!” Mediķe atklāj, kā gājis pirmajos Covid-19 izsaukumos 1

Viedokļi
29. maijā 06:11 2020. gada 29. maijā 06:11
 
Edvīns
Rakickis
| Jauns.lv
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķe Krista videointervijā ar Jauns.lv izstāsta par to, kāda ir ikdiena un kā mediķus Covid-19 izsaukumos mēdz sagaidīt bērni un pensionāri.

Sākumā arī pašu mediķu aprindās valdījusi sava veida neziņa par to, kā tad īsti noritēs darbs bezprecedenta situācijā, kādu Latvijā ir radījusi Covid-19 pandēmija.

Saglabāt mierīgu prātu, darot tik ļoti atbildīgo darbu, Kristai esot palīdzējusi gan profesionālā sagatavotība, gan arī medicīnisko filmu skatīšanās.

Papildus patiesi amizantiem stāstiem no sākotnējiem ar Covid-19 saistītajiem izsaukumiem, dienesta mediķe dalās arī savās pārdomās par pašreizējo laiku.

Saistītās ziņas

IzDzīvotāji: “Esmu dzirdējis visādas sazvērestības teorijas!” Kebabnīcas īpašnieks Georgs stāsta par dzīvi un biznesu Iļģuciemā Covid-19 laikā
IzDzīvotāji: “Es nebaidos no slimības!” Rita pie trolejbusa stūres sēž vairāk nekā 20 gadus, un Covid-19 viņu nesatrauc 2
IzDzīvotāji: “Dienā apkalpojam tūkstošiem cilvēku, bet esam veseli,” veikala “Maxima” pārdevējs stāsta par darbu pandēmijas laikā 4

Par projektu “IzDzīvotāji”:

Jauns.lv videointerviju projekta “IzDzīvotāji” mērķis ir dot vārdu ļaudīm, kuru dzīvi visdažādākajos veidos ir ietekmējusi jaunā koronavīrusa izraisītā slimība un ar to saistītie ikdienas ierobežojumi.

Pieredze, pārdzīvojumi un piedzīvojumi – šo visu atklāsim caur visdažādāko dzīves gājumu cilvēku stāstiem, kas fiksē šā neparastā laika mirkļus.

Citi šobrīd lasa

FOTO: Kima Kardašjana - vai tiešām topošā ASV pirmā lēdijā? 8
Mūžībā devies rakstnieks Pauls Bankovskis
Pasauli sajūsmina fotogrāfija, kurā cilvēki nespēj noteikt, kura no zebrām skatās objektīvā
Pievienot komentāru

Беременная звезда Instagram Марина Балмашева вышла замуж за пасынка

"Корчевников, прекрати говорить с ней как с девственницей": зрители остались недовольны выпуском "Судьбы человека" с Волочковой