Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Attēlam ilustratīva nozīme. (Foto: unsplash.com)

Radīta vienota interneta platforma pārtikas tirgotājiem, kas nodrošina piegādi mājās 1

Sabiedrība
24. martā 12:53 2020. gada 24. martā 12:53
  Jauns.lv / LETA
Lai cilvēki izvairītos no publisku vietu apmeklēšanas, radīta interneta platforma "produktupiegades.lv", kas apkopo Latvijas pārtikas tirgotājus, kuri nodrošina piegādi uz mājām, informēja kustības "Pacel Latviju" pārstāvji.

Idejas autori skaidroja, ka saistībā ar ārkārtējo situāciju, kurā cilvēkiem nav ieteicam apmeklēt publiskas vietas, aizvien biežāk tiek meklēta iespēja iepirkties, neapmeklējot lielveikalus. Pašreiz interneta tiešsaistes iepirkšanos nodrošina arī lielākie tirdzniecības tīkli, taču piegādes netiek veiktas uz reģioniem, līdz ar to, lielāku popularitāti iegūst dažādi vietējie interneta veikali, kas spēj nodrošināt piegādi arī ārpus Rīgas. 

Šī iemesla dēļ "Pacel Latviju" ir radījuši jaunu platformu "produktupiegades.lv", kur tiek apkopoti gan interneta veikali, gan saimniecības, kas nodrošina preču piegādi ar pakomātu starpniecību, gan pievedot preci pie pašām mājas durvīm. Tādā veidā tiek nodrošināta kvalitatīva vietējā produkcija gan Rīgas iedzīvotājiem, gan reģionos dzīvojošajiem.

"Pacel Latviju" idejas autors un vietnes radītājs Jānis Rozītis pauda, ka, darbojoties ar dažādiem Latvijas pārtikas zīmoliem, secināts, ka nav vienas vietas, kur būtu apkopoti visi ražotāji, kas savu preci spēj piegādāt klientam. Īpaši aktuāli tas ir ne tikai rīdziniekiem, bet arī reģionos dzīvojošajiem. 

Viņš skaidroja, ka mērķis ir panākt, lai sabiedrībai ir lielāka un ērtāka iespēja pirkt tieši Latvijā audzētu un ražotu pārtiku un atbalstīt vietējos lauksaimniekus un uzņēmējus. Turklāt tādā veidā šobrīd ir lielāka iespēja pasargāt sevi no inficēšanās ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, kā arī atbalstīt vietējos ražotājus un uzņēmējus, kuriem lielai daļai tiešā tirdzniecība veikalos un tirdziņos ir apstājusies. 

Pašreiz vietne vēl ir izstrādes stadijā un gan saimniecības, gan tirdzniecības vietnes, kas atbilst prasībām, var aizpildīt pieteikuma formu mājas lapā, lai tiktu pievienoti kopējam sarakstam.

Citi šobrīd lasa

Zinātnieki atklājuši, kādas izskatās perfektas krūtis 1
Kas bija Džordžs Floids? "Maigais milzis", kurš centās mainīt savu dzīvi 3
"Cirks Rīgas sabiedriskajā transportā turpinās! Gandrīz nosmaku." Ingūnas stāsts raisa diskusijas 13
Pievienot komentāru

"Я поняла, что единственное неправильное решение - это молчать": Герцогиня Меган записала эмоциональное видеообращение

Часть плана: Выяснилось, зачем Петросян женился на Брухуновой