Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Atklājas sīkākas detaļas par Siguldā traģiskos apstākļos bojā gājušo autosportistu Niku Eleksi

112
2020. gada 4. februārī 07:42 2020. gada 4. februārī 07:42
  Jauns.lv
Pagājušās nedēļas izskaņā jau ziņojām, ka Siguldas apkaimē traģiskos apstākļos bojā gājis autosportists no Mazsalacas Niks Eleksis. Puisis, apmeklējot svinības viesu namā ”Vālodzes”, iekļuva kautiņā un guva miesas bojājumus. Nika mamma un citi piederīgie raidījumam "Degpunktā" stāsta, ka viņam uzbrucis ballītes dalībnieks, kurš strādā par ugunsdzēsēju, vēsta raidījums.

Foto: Facebook.com

“Tad, kad viņi ir ārā kāvušies, tad durvis bija aizslēgtas, lai nevar neviens traucēt. Kāda no ballītes dalībniecēm ir redzējusi, ka mans dēls aizsargājās ar solu, jo tas vīrietis esot bijis ļoti liels un muskuļots. Mans dēls ļoti trausls, bez pieredzes kautiņos,” stāsta Nika mamma Sandra. 

Arī Siguldas pašvaldības policija apstiprina, ka jubilejas svinībās piedalījušās valsts amatpersonas. “Tas, kas ir zināms, šajā privātajā pasākumā piedalījušies arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji. Tā ir oficiāla informācija,” pauž Siguldas pašvaldības policijas priekšnieks Māris Riekstiņš. 

Liecinieku versijas par dūru cīņas gaitu atšķiras, un tuviniekiem ir grūti saprast patieso notikumu gaitu. 

Niks pēc konflikta nozudis, un tuvinieki pieļauj iespēju, ka viņš no pasākuma ticis padzīts. Puisi pēc ilgstošas meklēšanas atrada guļam kādas privātmājas pagalmā bez dzīvības pazīmēm. Nika mamma Sandra uzskata, ka policija, kas ieradās ”Vālodzēs” īsi pēc kautiņa, nepildīja savus pienākumus. 

“Netika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība. Man ir ļoti grūti teikt kāpēc,” teic Nika māte. 

Pašvaldības policijas priekšnieks skaidro, ka likumsargiem nebija pamata piespiedu kārtā Niku nodot mediķu aprūpē un inspektori likumiski visu darījuši pareizi. Policisti, ierodoties notikuma vietā, vērsušies pie kautiņā cietušā Nika, lai skaidrotu notikušā apstākļus. Sarunās ar likumsargiem jaunietis esot akcentējis, ka tam nodarīti miesas bojājumi, taču noskaidrojies, “ka šis ir personīgu raksturu precedents.” 

Nika Elekša tuvinieki gan ar nepacietību gaida policijas ekspertīzes rezultātus. Oficiālā versija vēsta, ka puisis miris nosalstot, taču radiniekiem ir aizdomas, ka strīdā gūtie miesas bojājumi bijuši smagāki, nekā norāda sākotnējā izmeklēšana.

Citi šobrīd lasa

Visbīstamākās vietas Rīgā, un kur jāpulcējas, lai no tām aizmuktu 3
Kāds ir ideāls rīts katrai zodiaka zīmei 1
Vērsīsies policijā, jo skolēns Jelgavā stundā mudina ilggadēju skolotāju pakārties; video nonāk "TikTok"

Волосатые подмышки: Седокова своеобразно поздравила женщин с наступающим 8 Марта

Фото: беременная Эмили Ратажковски снова снялась абсолютно голой