Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pāragri mūžībā devies Zemessardzes 45.kaujas nodrošinājuma bataljona komandieris Mareks Cirsis

Sabiedrība
2019. gada 13. decembrī 13:03 2019. gada 13. decembrī 13:03
  Jauns.lv / LETA
Trešdien pāragri mūžībā devies Zemessardzes 45.kaujas nodrošinājuma bataljona komandieris pulkvežleitnants Mareks Cirsis, aģentūra LETA noskaidroja Zemessardzē.

Cirsis dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos sāka 1995.gadā kā Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadets un pēc absolvēšanas, līdz 2003.gadam bija Nacionālās aizsardzības akadēmijas Svešvalodu katedras lektors.

Vēlāk līdz 2011.gadam dienestu turpināja Nacionālo bruņoto spēku Apvienotajā štābā dažādos amatos Administratīvajā departamentā un Operatīvās plānošanas departamentā.

No 2012. līdz 2013.gadam pulkvežleitnants Cirsis bija Zemessardzes 44.kājnieku bataljona komandieris, bet no 2013. līdz 2016.gadam veica Nodrošinājuma pavēlniecības štāba Operatīvās plānošanas pārvaldes priekšnieka pienākumus.

No 2016. līdz 2019.gadam dienestu turpināja militārajā pārstāvniecībā NATO/ES Briselē. 2019.gada augustā Cirsis atgriezies Zemessardzē, 45.kaujas atbalsta bataljona komandiera amatā.

Zemessardzes komandieris Egils Leščinskis visas Zemessardzes vārdā izsaka visdziļāko līdzjūtību ģimenei, piederīgajiem, draugiem un dienesta biedriem. "Mūsu atmiņā Mareks Cirsis paliks kā jauns, enerģisks un mērķtiecīgs virsnieks," norāda Leščinskis.

Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljons izvietots Kuldīgā.

Bataljona pienākumos ietilpst materiāli tehnisko līdzekļu transportēšana, personāla transportēšana, Zemessardzes ekipējuma, ieroču un munīcijas uzglabāšana, Zemessardzes transporta remontu un apkopes veikšana, Zemessardzes vienību personāla ēdināšanas nodrošināšana, kā arī uzņemošās valsts atbalsta nodrošināšana - eskortēšana un patrulēšana.

Citi šobrīd lasa

Šodien sākas jauns 12 gadu cikls. Astroloģiskā prognoze 2020. jeb Žurkas gadam
Zinātnieki izsaka versiju, kas, iespējams, ir baisā koronavīrusa izcelsmes avots 8
VIDEO: Nadals brutāli ietriec bumbiņu meitenes sejā, bet pēc tam izpelnās ovācijas 1

«Он станет последним королем...»: известная ясновидящая еще несколько лет назад предрекла конец британской королевской семье

Михаэля Шумахера сфотографировали лежащим в постели