Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Lembergs nenoliedz iespēju kandidēt Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās 40

Politika
2019. gada 11. decembrī 13:10 2019. gada 11. decembrī 13:10
  TV24
“Tūlīt būs ārkārtas vēlēšanas Rīgā. Ventspilī ir koncertzāle, Rīgā nav. Vai tad tas nav izaicinājums? Jūs gribat braukt pa labām ielām Rīgā? Tad vajag saimnieku,” tā RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” sacīja no amata pienākumu pildīšanas atstādinātais Ventspils mērs un ASV Magņitska sankciju sarakstā iekļautais Aivars Lembergs.

Uz precizējošu jautājumu par plāniem kandidēt Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, Lembergs atbildēja: “Man tas nav aizliegts. Ja jauno Rīgas domi ievēlēs uz pieciem ar pusi gadiem, tad ir jēga padomāt. Vēl jau nav pieņemts lēmums, ka notiks Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas. Es izlasīju, ko raksta manam kolēģim Burovam. Tur nav neviena argumenta un pamata atlaist Rīgas domi. Bet, ja nu beigās atlaidīs, tad man šis izaicinājums ir jāizvērtē. Tas ir tāds pats izaicinājums, kā man bija 1988. gadā, bet tad es biju 31 gadu jaunāks. Vai man tagad vajag tādu lielu izaicinājumu, par to man vajag stipri padomāt.”

Citi šobrīd lasa

“Nesaprotu, kādēļ viņi to visu glabāja noliktavā,” par Libānas traģēdiju izteicies kuģa kapteinis, kurš atvedis bīstamo kravu
Sarakstā par pašizolācijas ievērošanu, atgriežoties no ārzemēm, pievienotas jaunas valstis 3
Nūdists skriešus metas pakaļ mežacūkai, kas stiepj prom viņa maisiņu 1
Skatīt visus komentārus

«Продала душу дьяволу»: Экс-жена Кузьмина заявила, что Пугачева его приворожила

По просьбам жителей Беларуси российские звезды отказываются от концертов в стране