Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora pienākumu izpildītājs Ivars Balamovskis, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Daiga Šēfere ar saņemto balvu "Zelta pildspalva" un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja Anita Pēterkopa labāko skolotāju un izcilāko skolēnu apbalvošanas ceremonijā VEF Kultūras pilī. (Foto: LETA)

FOTO: Rīgas dome apbalvo vislabākos skolēnus un skolotājus

Tava izglītība
3. oktobrī 23:33 2019. gada 3. oktobrī 23:33
Jauns.lv / LETA
Ceturtdien VEF Kultūras pilī tika pasniegtas "Zelta pildspalvas" balva Rīgas labākajiem pedagogiem un "Zelta stipendijas"- izcilākajiem skolēniem.

Katru gadu rudenī, kad tiek atzīmēta arī Skolotāju diena, Rīgas pašvaldība apbalvo labākos skolu pedagogus un izcilākos Rīgas skolu absolventus.  Balvu "Zelta pildspalva" pasniedz skolotājiem, lai izteiktu atzinību par profesionālu, radošu un inovatīvu darbu, kas tiek ieguldīts skolēnu izglītošanā un audzināšanā. 15 Rīgas labākie skolotāji saņem arī naudas balvu.

Savukārt Rīgas domes "Zelta stipendijas" 1200 eiro apmērā šogad saņēma 20 galvaspilsētas skolu absolventi, kuriem piemīt "izcilas zināšanas un kuri pilsētas, valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos ir sasnieguši augstus rezultātus.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: "ērkšķu šova" dāmām ekstrēms pārbaudījums - jāstaigā pa saplēstiem stikliem
Porziņģa jautrākais pirmssezonas VIDEO: mūsu basketbola zvaigzne cīnās ar krampjiem, nespējot izkļūt no superauto 4
Lielākā pensija Latvijā ir 19 400 eiro mēnesī 11
Tēmas: Rīgas dome
Pievienot komentāru

Королеве наложили швы: Елизавета II пострадала в драке своих любимчиков

Похудевшая герцогиня Меган в «беременном» платье вышла в свет после скандала