Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Zintis no visu redzesloka izgaisa pirmdien no rīta. Tagad atklājies, ka uz viņa vārda bija nopirkta biļete uz Londonu. (Foto: Facebook)

Parādās savādas detaļas par Zinti, kurš pirmdien gāja uz darbu reklāmas aģentūrā un izgaisa 12

Sabiedrība
13. jūnijā 13:25 2019. gada 13. jūnijā 13:25 | Papildināts, 13. jūnijā 17:01
Jauns.lv
Tas nav Zintim raksturīgi - pazust, nevienam neko nesakot, portālam Jauns.lv saka Mārīte Mazdrēvica, kuras dēls kopš pirmdienas ir pazudis. Jaunais cilvēks pēdējoreiz ar ģimeni sazinājies pirmdien no rīta, kad devies uz darbu reklāmas aģentūrā "Cube", taču tur tā arī neparādījās.

Zintis Mazdrēvics šobrīd ir policijas, draugu un kolēģu meklēšanā. Puiša telefons ir izslēgts, taču viņa māte no mobilā operatora "Bite" uzzinājusi, ka pēdējoreiz signāls fiksēts Londonā. Tāpat viņa noskaidrojusi, ka uz Zinta vārda bija nopirkts lidmašīnas lidojums no Rīgas uz Londonu ar lidojuma laiku pl. 17:40, taču lidojumu viņš neesot realizējis. Mārīte sev zināmo informāciju nodevusi Valsts policijai, kura pieļaujot, ka Zinta telefons varētu būt nozagts. Vienlaikus policijā mātei sacīts, ka Zintis ir no valsts izlidojis.

Par to, ka Zintis grasījies doties uz Londonu, nav zinājuši pat viņa tuvākie draugi. "Viņš vienmēr pasaka, ja kaut kur grasās ceļot. Viņš paziņo to brālim un man, un arī darbā paņem brīvdienas," skaidro Mārīte, kura jau trešo dienu ir neziņā, kur dēls varētu būt meklējams. Mazdrēvicu ģimene nāk no Saldus, taču Zintis dzīvojis Rīgā un strādājis digitālā dizaina aģentūrā "Cube", kurp arī devies pirmdienas rītā no Juglas. Darbā viņš neieradās. "Cube" direktors Ansis Šķibusts portālam Jauns.lv paskaidroja, ka Zintis netika devis nekādus mājienus par iespējamu neierašanos darbā - ne viņam, ne kolēģiem. Visu vēl dīvaināku vērš Juglas "Maximas" pārdevējas teiktais, ka jaunieti viņa ir redzējusi iepērkoties veikalā trešdienas vakarā.

Puiša ģimene lūdz palīdzību Zinta meklēšanā!

Citi šobrīd lasa

Nogriežot matus, var pazaudēt intuīciju. Matiem ir daudz lielāka nozīme, nekā jūs domājat
Šoruden atvadu ceremonijas Rīgas krematorijā varētu nenotikt 3
FOTO, VIDEO: simtiem britu maksā naudu, lai pliki varētu mesties ūdenī 8
Skatīt visus komentārus

Молодая возлюбленная Евгения Петросяна Татьяна Брухунова разорила его в Париже

Развесьте по дому гроздья рябины: обычаи и приметы на 23 сентября 1