Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

Raibas un jautras Lieldienu svinības Rīgas Centrāltirgū

Runā Rīga
15. aprīlī 17:25 2019. gada 15. aprīlī 17:25
Jauns.lv
Šo piektdien un sestdien, 19. un 20. aprīlī Rīgas Centrāltirgus aicina ikvienu uz Lieldienu iešūpošanas svinībām un tirdziņu Nēģu laukumā. 

Piektdien, 19.aprīlī jau no plkst. 8:00 Nēģu laukumā darbosies Lieldienu gadatirgus, kas pulcēs amatniekus un mājražotājus no visas Latvijas. Apmeklētājiem būs iespēja iegādāties zivju produkciju, mājas kūpinājumus, putraimu desu, pašceptu maizīti, cepumus un citus gardumus. Tāpat tirdziņā būs atrodami lina izstrādājumi, mājās gatavotas sveces un ziepes, vara rotas, bižutērija, koka amatniecības izstrādājumi un citas rokām darinātas dekoratīvas un praktiskas lietiņas. Pircēji varēs palutināt sevi ar gardu šašliku, siltu uzbeku plovu vai kādu siltu dzērienu.

Paralēli tirdziņa norisei, sākot no plkst. 11:00 līdz plkst. 16:00 bērniem un ģimenēm būs iespēja iesaistīties interesantās Lieldienu atrakcijās, piedaloties dažādās radošajās darbnīcās – koka olu gatavošanā, joku karikatūru un filca zaķu piespraužu veidošanā, Lieldienu dekoru darbnīcā, trauku apgleznošanā un zaķa portretu krāsošanā. Kopā ripināsim olas un uzstādīsim Centrāltirgus olu kauju rekordu! Īpašs pārsteigumus mazākajiem apmeklētājiem – Centrāltirgū viesosies Lieldienu zaķa pūkainie draugi – truši aplociņā, kur tos visi varēs labi apskatīt un nofotografēties kopā ar tiem.

Šūpoles, muzikāli priekšnesumi no Roberta Gobziņa un DJ Garjāņa, Lieldienu Zaķis, kurš visu gadu krājis sīpolu mizas un sagatavojis novārījumu olu krāsošanai tirgus placī. Pavāru meistarklases un degustācijas Grilētāju Brālības pavadībā!

Sestdien, 20. aprīlī turpināsies īpašais Lieldienu gadatirgus un par Lieldienu noskaņu visas dienas garumā rūpēsies DJ!

Uzbur savu Lieldienu svētku sajūtu visraibākajā vietā pilsētā - Rīgas Centrāltirgū!

Citi šobrīd lasa

Video, kurā redzama Merkeles trīcēšana, komentējis britu ārsts: “Tur iemesli noteikti ir nopietnāki par dehidratāciju” 22
Sinoptiķi teju visā valstī izplata oranžo brīdinājumu par laikapstākļiem tuvāko 3 stundu laikā 14
Policija atklāj sīkākas detaļas par Bolderājā atrasto nogalināto meiteni - viņa bijusi tikai 15 gadus veca 3
Tēmas: Lieldienas
Pievienot komentāru

"Спасибо, что сейчас вы здесь": умирающая от рака Александра Яковлева отыграла последний спектакль

Браку герцогини Меган и принца Гарри предрекли скорое крушение