Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rīgas Centrālcietums. (Foto: LETA)

Par četrus gadus veca zēna un viņa mātes brutālu piekaušanu piespriež 8 gadus aiz restēm 15

112
14. februārī 14:15 2019. gada 14. februārī 14:15
LETA
Rīgas apgabaltiesa šonedēļ atstājusi negrozītu pirmās instances tiesas spriedumu krimināllietā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu mazgadīgam zēnam, informēja prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.

Rīgas apgabaltiesa atstāja spēkā Rīgas rajona tiesas spriedumu, kurā persona sodīta ar astoņu gadu un četru mēnešu reālu brīvības atņemšanu par smagu miesas bojājumu nodarīšanu mazgadīgajam un viņa mātei. Apsūdzētajam piemērota arī probācijas uzraudzība uz diviem gadiem.

Saskaņā ar apsūdzību noziegums notika Jūrmalā 2017.gada 7.aprīlī. Apsūdzētais, atrodoties alkohola reibumā, strīda laikā vispirms vairākas reizes iesita ar dūri savai dzīvesbiedrei pa seju. Sievietes četrgadīgais dēls sācis kliegt, kā rezultātā apsūdzētais vispirms viņu aiz drēbēm izkāra pa dzīvokļa logu. Pēc tam zēns iesviests istabā, kur zēna galva atsitās pret gultas apmali.

Tāpat apsūdzētais vairākas reizes gan sievietei, gan viņas dēlam iesita ar dūrēm un spēra ar kājām, kā rezultātā cietušajiem tika nodarīti smagi miesas bojājumi.

Notikušo pārtrauca policija. Turklāt, pēc tam, kad ieradās policija, apsūdzētais slepeni vēl paņēma no savas dzīvesbiedres 30 eiro.

Citi šobrīd lasa

No "Royal Caribbean" izkritušā bērna lieta: pusotru gadu vecās Hlojas vecāki emocionālā intervijā atceras notikušo
Bordāns sašutis: iekšlietu ministrs Ģirģens apmeklējis Grigorija Ļepsa koncertu 191
Traģēdija veikala stāvvietā Zolitūdē: notriektais vīrietis pirms nāves paguvis izglābt bērnu dzīvības 37
Skatīt visus komentārus

«Выпивали, но не закусывали» - Галкин опубликовал компрометирующее видео Пугачевой и Вайкуле

Герцогиня Меган подверглась критике из-за неуважения к принцу Джорджу