Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Aculiecinieka video: virkne mašīnu pārsit riepas dziļās bedrēs Mīlgrāvja ielā 56

Ziņas
12. februārī 08:07 2019. gada 12. februārī 08:07
Jauns.lv
Sociālajos tīklos ievietots aculiecinieka video, kā vismaz sešas automašīnas sastājušās rindā Mīlgrāvja ielā, nespējot turpināt ceļu. Tām visām nepalaimējās - liktenīgas izrādījušās divas milzīgas bedres ielas segumā.

Šis video filmēts Rīgā, Mīlgrāvja ielā, ceļā uz Sarkandaugavu. Taču pienāk sūdzības arī no citiem rajoniem: nokūstot sniegam un sāls maisījumam, šķiet, daudzviet nokusis arī asfalts, izveidojot dziļas bedres.

Jau vēstījām, ka arī "Latvijas valsts ceļi" nesen nāca klajā ar paziņojumu, ka avārijas stāvoklī ir ap 296 kilometriem galveno Latvijas autoceļu. 

Mainīgu laika apstākļu un gaisa temperatūras svārstību ietekmē valsts autoceļu posmos, kas ir sliktā tehniskā stāvoklī, var pastiprināti veidoties bedres. Autobraucēji aicināti informēt par tām "Latvijas valsts ceļu" dispečerus, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555. Šī informācija operatīvi tiks nodota ceļu uzturētājiem darbam.

"Latvijas valsts ceļu" pārstāvji atzīmēja, ka ziemā atkušņa laikā un starpsezonā uz valsts autoceļiem tiek labotas tikai satiksmei bīstamās jeb avārijas bedres. Gaisa temperatūrai svārstoties virs un zem nulles, šim nolūkam izmanto aukstā asfalta tehnoloģiju. Avārijas bedres tiek labotas neatkarīgi no laika apstākļiem, aukstā asfalta tehnoloģija to pieļauj arī lietus laikā un gaisa temperatūrā, kas zemāka par nulli.

Satiksmei bīstamo bedru remonta mērķis ir novērst avārijas situācijas un nodrošināt drošu satiksmi līdz brīdim, kad laika apstākļi ļaus bedres salabot jau pamatīgi, ar karsto asfaltu. Avārijas bedru remonts ir pagaidu remonts, norādīja "Latvijas valsts ceļi".

Citi šobrīd lasa

Par vienu stādu prasa tūkstošiem eiro: Latviju pārņēmis peoniju bums 29
Influencere Gabija Grega radījusi peldkostīmus visām - ieskaitot 56. izmēra dāmas 21
Marija Linarte: "Teātri iemīlēju tikai otrajā kursā"
Skatīt visus komentārus

В сети появилось видео, как зрители "Поле чудес" после передачи бегут к барабану и разбирают еду

"Совершенно точно что-то знал": отец Децла считает, что рэпер предчувствовал свою смерть