Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jānis Patmalnieks guvis pieredzi, strādājot gan Saeimā, gan Eiropas Parlamentā. (Foto: Paula Čurkste/LETA)

Par Kariņa biroja vadītāju izraudzīts EM valsts sekretāra vietnieks Jānis Patmalnieks 3

Politika
11. janvārī 15:41 2019. gada 11. janvārī 15:41 | Papildināts, 11. janvārī 16:36
Jauns.lv / LETA
Premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš (JV) uzrunājis pašreizējo Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāra vietnieku Jāni Patmalnieku kļūt par jaunā premjera biroja vadītāju, aģentūrai LETA sacīja Kariņš.

Premjera amata kandidāts norādīja, ka viņš ir uzrunājis Patmalnieku kļūt par premjera biroja vadītāju gadījumā, ja Kariņa vadītā valdība tiks apstiprināta.

Patmalnieks sacīja, ka Kariņa valdības apstiprināšanas gadījumā viņš ir piekritis kļūt par premjera biroja vadītāju.

Patlaban gan Patmalnieks ir vienīgais zināmais Kariņa "komandas" biedrs. Premjera amata kandidāts sacīja, ka viņš vispirms izraudzījies sava biroja vadītāju, bet vēlāk tiks komplektēts pilns Ministru prezidenta biroja sastāvs.

Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Patmalnieks guvis pieredzi, strādājot gan Saeimā var vecāko konsultantu, gan Eiropas Parlamentā vadot Kariņa Briseles biroju, kur bija atbildīgs par darba organizāciju, budžeta plānošanu un pasākumiem ilgtermiņa mērķu realizācijai.

Patmalniekam ir jurista kvalifikācija un maģistra grāds ar specializāciju tiesību filozofijā. Patmalnieks brīvi pārvalda angļu un krievu valodu, kā arī sarunvalodas līmenī vācu valodu un pamatzināšanu līmenī franču valodu.

Aizejošās valdības vadītāja Māra Kučinska (ZZS) birojā darbojas desmit cilvēki - premjera biroja vadītājs, padomnieks ārlietu jautājumos, padomnieks ekonomikas jautājumos, padomnieks juridiskajos jautājumos, padomnieks sociālo un politisko procesu jautājumos, ārlietu padomnieks, preses sekretārs, parlamentārais sekretārs, konsultants un sekretāre.

Citi šobrīd lasa

Logomānijas uzliesmojums: "Burberry" atdzīvina savas slavenās rūtis un burtus 2
Hlojai Kardašjanai garo nagu dēļ meita no autosēdekļa jāatsprādzē ar īpašu palīgierīci 13
Krievs no lidostas Bali centies netraucēti uz tēvzemi pārvest sazāļotu orangutanu 16
Skatīt visus komentārus

«Я отправлю тебя на заработки»: дочь Пугачевой показала, как певица делает массаж Галкину

Из-за родов герцогини Меган в лондонском госпитале отменили выходные