Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Rūta Dimanta un Arnis Blodons pievienojas RīgaTV 24 komandai 2

Sabiedrība
2018. gada 21. septembrī 14:07 2018. gada 21. septembrī 14:07 | Papildināts, 2018. gada 21. septembrī 15:46
  Jauns.lv
Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta pievienojas RīgaTV 24 komandai ar jaunu raidījumu “Cilvēki//Stāsti”, lai kļūtu par grūtībās nonākušu līdzcilvēku balsi. Tāpat kanālā darbu sāks Arnis Blodons, kurš vadīs Raidījumu ciklu "Mana balss".

“Latvijai ir svarīgs katrs cilvēks, arī tie, kuri dzīvo pansionātos, kuri zaudējuši vecākus vai kurus skārušas smagas slimības. Vadot raidījumu par sociālām tēmām “Cilvēki//Stāsti”, es varu būt šo cilvēku balss un parādīt viņu ikdienas izaicinājumus. Pievienoties RīgaTV 24 komandai man ir izaicinājums, kuru ar prieku pieņemu. Strādāt radošā un azartiskā komandā ir aizraujoši un motivējoši!” par jauno raidījumu un izaicinājumu iejusties raidījuma vadītājas ampluā priecājas Rūta Dimanta.

No 26. septembra RīgaTV 24 ēterā ik trešdienu plkst. 14:30 būs skatāms jauns 8 raidījumu cikls "Cilvēki//Stāsti" ar Rūtu Dimantu vadītājas lomā. (Foto: LETA)

Dzīve ir pārsteigumu un negaidītu pavērsienu pilna. Katram no mums ir savs stāsts, kurā ir kāpumi un kritumi, uzvaras un arī zaudējumi.  Dažkārt viens negaidīts pavērsiens var mainīt visu. Kā palīdzēt līdzcilvēkiem, tuviniekiem, tiem, kuri nonākuši grūtībās, kur meklēt atbalstu, stāstīsim raidījumā “Cilvēki//Stāsti”.

No 26. septembra RīgaTV 24 ēterā ik trešdienu plkst. 14:30 būs skatāms jauns 8 raidījumu cikls "Cilvēki//Stāsti" ar Rūtu Dimantu vadītājas lomā.

Citi šobrīd lasa

Kristaps Porziņģis "sapārots" ar seksīgu blondīni
Krievijas meitenes stāsts, kas apprecējusies ar latvieti: "Man ir HIV, un pirms gada dzemdēju veselu bērniņu!"
Zviedrijas un Baltkrievijas olimpiskajam varonim Tomijam Salo piespriests cietumsods
Skatīt visus komentārus

Мелания Трамп нарушила очередную традицию

Бывшая домработница Киркорова наконец призналась, почему на самом деле он ее уволил