Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pārstāvot nevalstisko organizāciju "Varu Latvijas tautai!", valdības namā paviesojās arī sabiedrībā zināmais Igors Lukjanovs. (Foto: Valsts kanceleja. )

Banketu karalis "Party bomzis" paraksta sadarbības memorandu ar valdību 25

Ziņas
2018. gada 1. februārī 15:10 2018. gada 1. februārī 15:10
  Jauns.lv
Par banketu un saviesīgu pasākumu "mēbeli" dēvētais Igors Lukjanovs valdības namā ticies ar premjerministru Māri Kučinski, kur trešdien tika parakstīts sadarbības memorands starp Nevalstisko organizāciju apvienību (NVO) un Ministru kabinetu.

"Vakar, 31. janvārī, Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandam pievienojās 35 jaunas organizācijas, pārstāvot kultūras, izglītības, veselības, dabas, ekonomikas, jaunatnes un citas jomas," portālu Jauns.lv informēja Valsts kancelejā.

Viens no svarīgā dokumenta parakstītājiem bija arī Igors Lukjanovs, kuru Rīgā pazīst kā sabiedriski ļoti aktīvu cilvēku un visai bieži mana dažādās konferencēs, neoficiālās pieņemšanās, izstāžu un krogu atklāšanās, pat bērēs, saviesīgos pasākumos, kur klāts galds un viesi cienāti ar dzērieniem. Portālā "Facebook" viņam un vēl divām personām par godu pat izveidota kopiena "Party bomzis", kas regulāri informē par vairākiem cilvēkiem, kuri nelūgti apmeklē furšetus un banketus. Memoranda parakstīšanā Lukjanovs pārstāvēja biedrību "Varu Latvijas tautai!", portālu Jauns.lv informēja kancelejā.

Attēli ar viņa viesošanos pie Kučinska vietējos sociālajos tīklos daudziem radīja jautājumu, vai fotogrāfijas nav montāža. Kadri nav montēti, attēli pieejami arī Valsts kancelejas oficiālo bilžu krātuvē.

Citi šobrīd lasa

“Mums bija jāskaidro, ka protam skaitīt līdz divi!” Veikals atbild policistu sodiem ar humoru, tas nebeidzas īpaši labi 36
Olga Kambala savu perfekto ķermeni ieguvusi divos mēnešos
FOTO: Ostapenko un Čavars iesoļo olimpiskajā stadionā. Tokijas Olimpiskās spēles ir atklātas 2
Tēmas: Facebook
Skatīt visus komentārus

"Купальник вас страшнит": пляжные фото певицы Ханны высмеяли подписчики 1

Скандал с Zivert: певица взяла гонорар за концерт в Турции, но от выступления отказалась