Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Šlēgelmilhs nākamajā sezonā startēs autosacīkšu seriālā ASV

Ziņas
2009. gada 5. martā 11:31 2009. gada 5. martā 11:31
 

Rīga, 5.marts, LETA. Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs šogad vismaz pirmajā posmā startēs ASV notiekošajā "Atlantic" čempionātā, vēsta portāls "f1.lv".

Šobrīd ir panākta pagaidu vienošanās ar "Conquest Racing" komandu par piedalīšanos testa braucienos un startēšanu pirmajā posmā, bet drīzumā varētu tikt noslēgts līgums arī uz atlikušajām 11 sacīkstēm.

Šlēgelmilhs šosezon vēlējās startēt Eiropas otrajā spēcīgākajā autosacīkšu seriālā GP2, tomēr neatrada pietiekošus finanšu līdzekļus un ir devies uz ASV, kur par sekmīgu braukšanu var nopelnīt lielas naudas balvas.

"Atlantic" čempionātā, kas kādreiz bija atbalsta sacīkstes slavenajam "ChampCar" čempionātam, vidēji vienā posmā piedalās ap 25 braucējiem. Posma uzvarētājs nopelna 50 000 ASV dolāru (27 900 latu), bet kopvērtējuma uzvarētājs saņem čeku par vienu miljonu ASV dolāru (558 000 latu).

"Conquest Racing" ir vienīgā komanda, kas šogad plāno piedalīties gan "IndyCar", gan "Atlantic" čempionātos, tāpēc pilnīgi iespējams, ka latviešu pilotam šosezon būs iespēja veikt testus ar "IndyCar" formulu.

Čempionāta pirmais posms notiks 20.martā Sebringas trasē.

Citi šobrīd lasa

Pie mums iznīcina, bet citās zemēs augstā vērtē: kas ir šis tik ārkārtīgi vērtīgais augs/nezāle?
FOTO: ieskaties, kā cilvēki dzīvo karstākajā pilsētā uz Zemes 1
Ne tikai nemaksāja, bet dzīvokli atstāja arī nekārtīgu un ar defektiem. Izīrētājs sašutis par Saeimas deputāta palīdzes rīcību 6
Pievienot komentāru