Latvijas U-19 futbola izlase ar zaudējumu uzsāk Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatkārtu

Latvijas U-19 futbola izlase ar zaudējumu uzsāk Ei...

Kāna (Francija), 18.maijs, LETA. Latvijas U-19 futbola valstsvienība 2009.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pamatkārtas sacensību pirmajā spēlē pirmdien ar rezultātu 0:2 (0:0) piekāpās Rumānijas vienaudžiem.

Abus vārtus Latvijas izlase zaudēja otrā puslaika sākumā divu minūšu laikā - 56. un 58.minūtē.

Savukārt otrā apakšgrupas mačā Norvēģija ar rezultātu 2:1 (2:1) pārspēja Francijas valstsvienību.

Latvijas U-19 izlase Vladimira Beļajeva vadībā nākamo maču Francijas pilsētā Kānā notiekošajā turnīrā aizvadīs trešdien, kad tai būs jāspēlē ar mājiniekiem francūžiem, bet sestdien Latvijas futbolistiem pretī stāsies Norvēģijas valstsvienība.

Ceļazīmi uz 2009.gada Eiropas U-19 čempionāta finālturnīru, kas jūlija beigās sāksies Ukrainā, iegūs tikai apakšgrupas uzvarētāji.

Kā ziņots, Latvijas U-19 izlase tiesības startēt pamatkārtā izcīnīja, ieņemot otro vietu pagājušā gada oktobrī Moldovā notikušajā kvalifikācijas turnīrā. Latvijas futbolisti kvalifikācijas turnīrā savā apakšgrupā cīnījās neizšķirti ar Itāliju (2:2), piekāpās Krievijas vienaudžiem (0:2), savukārt izšķirošajā cīņā ar rezultātu 1:0 tika pārspēti Moldovas vienaudži. Ceļazīmes uz nākamo kārtu izcīnīja Krievija un Latvija.

Latvijas U-19 izlases sastāvs: vārtsargi - Kristaps Dzelme, Artūrs Vaičulis; aizsargi - Kaspars Dubra, Vitālijs Maksimenko, Sergejs Golovins, Kirils Ševeļovs; pussargi - Boriss Bogdaškins, Jurijs Hlibovs, Antons Kurakins, Krišjānis Vallers, Artūrs Zjuzins, Kristaps Priedēns, Mihails Rjumšins, Alens Siņeļņikovs, Deniss Tarasovs; uzbrucēji - Armands Pētersons, Eduards Višņakovs, Artūrs Magejenkovs.