2009. gada 1. jūnijs, 23:38

Federers „nomoka” Hāsu

Pasaules ranga otrais numurs Rodžers Federers pirmdien Parīzē piecos setos pārspēja vācieti Tomiju Hāsu un iekļuva Francijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā.

Šveicietis Federers spēja atgūties pēc pirmajiem diviem zaudētajiem setiem un guva virsroku ar 6:7 (4:70), 5:7, 6:4, 6:0, 6:2. Federera pretinieks cīņā par vietu pusfinālā "Roland Garros" tenisa stadionā būs francūzis Žēls Monfiss, kam vietu labāko astoņniekā nodrošināja uzvara pār ASV tenisistu Endiju Rodiku (6:4, 6:2, 6:3).

Pirmdien ceturtdaļfinālā iekļuva arī Argentīnas tenisists Huans Martins del Potro un spānis Tomijs Robredo. Ar piekto numuru izliktais Del Potro pārspēja francūzi Žo Vilfrīdu Congu (6:1, 6:7 (5:7), 6:1, 6:4), bet Robredo bija pārāks pār Vācijas spēlētāju Filipu Kolšreiberu (6:4, 5:7, 7:6 (7:4), 6:2).

Zviedrs Robins Sēderlings cīņā par vietu pusfinālā tiksies ar Krievijas tenisistu Nikolaju Davidenko, brita Endija Mureja pretinieks būs Čīles pārstāvis Fernando Gonsaless, bet vēl vienā pārī cīnīsies del Potro un Robredo.