112
2010. gada 25. janvāris, 11:40

Autobusa pasažieris pēc strīda par e-talona autorizēšanu sadur kontrolieri

Jauns.lv

Vakar vakarā Rīgā kāds autobusa pasažieris pēc strīda par e-talona autorizēšanu sadūris kontrolieri, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) preses pārstāve Sigita Pildava.

Svētdien ap plkst.21 24.maršruta autobusā virzienā uz Mangaļsalu pirms pieturas "Tilts" iekāpuši divi kontrolieri - sieviete un vīrietis. Iekāpjot viņi pamanījuši, ka kāds pasažieris steigšus mēģina autorizēt savu e-talonu. Starp šo pasažieri un kontrolieri - vīrieti - izcēlies konflikts. Kā vēlāk stāstījis kontrolieris, agresīvais pasažieris viņam strīda laikā iesitis ar dūri pa seju.

Konflikts nerimies, un abi biļešu pārbaudītāji ar visu pasažieri izkāpuši no autobusa pieturā "Tilts". Kontrolieris mēģinājis izsaukt policiju, bet, pēc paša stāstītā, pasažieris viņam izsitis no rokām telefonu. Kad vīrietis pieliecies, lai tālruni paceltu, viņš saņēmis dūrienu krūšu kurvī. Pasažieris no notikuma vietas pazudis, bet 1971. gadā dzimušais kontrolieris nogādāts slimnīcā.

Kā informēja Pildava, VP RRP Ziemeļu iecirknī par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma XIII nodaļas "Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību".

Policija lūdz atsaukties aculieciniekus, kas vakar vakarā 24. maršruta autobusā redzēja konfliktu starp pasažieri un kontrolieri. Ikvienu, kurš bijis svētdienas vakarā notikušā konflikta aculiecinieks, Ziemeļu iecirkņa policisti lūdz zvanīt 67 086 003, 67 086 000 vai 112.

LETA

Tēmas