Kvēpināšanai labāk izvēlies dabiskos materiālus. Smaržnūjiņas, kas maksā līdz latam, visticamāk, nedos vēlamo rezultātu. Labāk samaksā vairāk, bet pērc kvalitatīvāku mantu.
Lielveikalos un nereti arī specializētajos indiešu preču veikalos nopērkamie smaržkociņi nav vīraks. Īstais vīraks ir no īpašas sugas koka iegūti sveķi, kas Latvijā nopērkami reti. Tomēr tos vari pameklēt dabisko preču veikalos vai baznīcās.
Augu kvēpināšanu neiesaka pirtī, jo tā var radīt papildslodzi organismam, kas jau tāpat ir pietiekama pēršanās procedūru laikā. Sevišķi neiesaka dabiskā vīraka kūpināšanu, jo tā var radīt palēninātu elpošanu, smadzeņu darbības traucējumus. Pirts telpas atsvaidzināšanai pilnīgi pietiks, ja uz akmeņiem uzliksi auga zariņu, no kura izdalīsies ēteriskās eļļas.
Līdz ar ļaunajiem gariem no mājas neizkvēpini savus tuviniekus. Tāpēc atsakies no tās, ja tas traucē apkārtējiem, īpaši, bērniem.
Ievēro ugunsdrošību.
Sevišķu gandarījumu sagādās pašas vākti un lasīti augi. Tajos būs ne tikai enerģijas, ko kvēpinot izdalīs augs, bet arī atmiņas par skaisto dienu pļavā.
Pavēro – ja auga iedarbība uz organismu ir pārāk spēcīga, labāk izvēlies kvēpināšanai citu.
Kvēpini ar mēru. Nav noteiktas receptes, cik bieži tas jādara, bet pārāk liela aizraušanās tev draud ar nokvēpušiem griestiem un galvassāpēm. Augiem taču ir ļoti spēcīga enerģētiskā iedarbība uz organismu.