* „Man negribētos, ka manu bērnu piesaista noteiktai konfesijai, vai māca lietas nepareizi, vēlos pati izvēlēties svētdienas skolu. Man nebūtu iebildumu, ja reliģijas mācība būtu ar mērķi informēt, paplašināt redzesloku, nevis uzspiest bērnam būt kristietim.”
* „Cilvēkiem mūsdienās trūkst garīguma, diez vai es pats spēšu savam bērnam pilnīgi par to izstāstīt, tāpēc vēlos, lai vismaz dažus gadus skolā ir obligātās Bībeles stundas. Vēlos arī pats aiziet iesvētīties un būt kristīts. Nē, neesmu to līdz šim izdarījis, nu...nekad nav laika. Bet man nebūtu iebildumu ja stundās stāstītu arī par citām reliģijām.”
* „Saprātīgā vecumā bērniem būtu noderīgi uzzināt par kristietības vēsturi gan pasaulē, gan Latvijā, par ievērojamiem cilvēkiem, kas ietekmējuši pasaules domas, kristietību šodien un tās saikni ar citām jomām — zinātni, ētiku. Nedomāju, ka mājās visi vecāki ir kompetenti to darīt paši. Lai kristietības mācība nekļūst par klišeju reproducēšanu par krustnešiem un raganu dedzināšanu.”
* „Nē, neatbalstu, ticība ir katra paša un ģimenes darīšana. Reliģijas jautājumus var apskatīt kultūras vēstures stundās kā vienu no tēmām, pievēršot uzmanību dažādām reliģijām.”