Latviešu aktieri režisora Andreja Ēķa virsvadībā izmetas pliki
Intars Rešetins un Kristīne Nevarauska filmējas pikantajā kinolentē „Svingeri”.
Kultūra
2016. gada 30. augusts, 20:43

Latviešu aktieri režisora Andreja Ēķa virsvadībā izmetas pliki

Jauns.lv

Pazīstamais producents Andrejs Ēķis un jaunā dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce slepenībā uzņēmuši pikantu komēdiju „Svingeri”. Ar savu atgriešanos režisora krēslā Ēķis plāno lauzt slaveno leģendu, ka „latvieši par seksu nerunā”.

Filma plāno izaicināt skatītājus, pierādot, ka spējam ar humoru runāt par savstarpējām attiecībām ar erotikas devu.

Filmas ar skandalozo nosaukumu uzņemšanu veiksmīgi izdevies turēt noslēpumā līdz pat šim brīdim, un jau pavisam drīz, proti, 9. decembrī, to varēs redzēt kinoteātros. Galvenajās mīlētāju lomās iejutušies aktieri – Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris. Spēlfilmā izaicinošās lomās sevi pieteiks arī divi daudzsološi jaunie talanti – Kristīne Belicka un Jurijs Djakonovs. Pārsteigums Latvijas publikai būs grupas „Prāta vētra” mūziķa Jāņa Jubalta piedalīšanās, kuram tā būs debija aktiera ampluā.

Andrejs Ēķis stāsta: „Filmā tiek risinātas vienkāršas, bet ļoti arhetipiskas situācijas. 25 gadus pēc Latvijas neatkarības atgūšanas divos stāstos apvienosies dažādu sociālo slāņu cilvēku, septiņu dažādu raksturu stāsti. Filma atspoguļo šo savstarpējo stāstu mijiedarbību, atklājot individuālo tēlu dziļākos zemapziņas slāņus vizuālā valodā. Stāsti ir savstarpēji atšķirīgi, tos vieno tikai tēma – vēlme būt mīlētam.”

Filmas „Svingeri” treileris

Komēdijas „Svingeri” sižeta pamatā būs stāsts par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta – vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona. Nav šaubu, ka skandalozās sižeta tēmas raisīs karstas diskusijas Latvijas sabiedrībā.


Kasjauns.lv / Foto: Publicitātes